Makalecin - Güncel Blog Yazıları

180 radde açılan Casper Nirvana X400 piyasaya çıktı

0 20

Casper Nirvana X400, yüksek performans sunan yeni işlemcileri, günümüz trendlerini takip eden ince çerçeve ve tasarımı, ultra hafifliği, inceliği, 14” ve 180 radde açılabilen ekranı ile iş hayatında yepisyeni deneyimler sunmayı vadediyor. Uzun ömürlü pili, yüksek depolama ortamı ve yüksek temas suratı ile iş hayatında üretken olmak isteyenler için geliştirildi.

Yüksek performans ve sürat:

Gündelik iş hayatında verimli ve süratli bir tasarruf için en yeni 10.nesil CometLake-U işlemcilerin kullanıldığı Casper Nirvana X400, 4.2GHz suratında ki Core i5 yahut 4.9GHz suratında ki Core i7 işlemci seçenekleri ile kimseye hususî konfigürasyon imkanı sağlıyor. Eski nesil işlemcilere nazaran %20 daha ziyade performans imkanı ile teknolojik verimlilikte kurumsal tahliller sağlıyor.

Yerkürenin en süratli depolama bileşeni olan M2 ve NVMe SSD versiyonları ile gündelik işlerin mühletini en aza indiren Nirvana X400, optimal devir ve yüksek sürat sunuyor. Daha büyük boyutta depolama isteyen kullanıcılara 2TB SSD opsiyonu sunan X400, kullanıcılara birden ziyade seçenekte konfigürasyon imkanı sunuyor.

Mobilite ile dijital tahliller:

Kurumsal tahlillerin ve uzaktan çalışma sistemine entegrasyonun değerinin arttığı günümüzde Casper Nirvana X400, 1.29 kg hafifliği ve 18.9mm inceliği ile mobiliteyi iş yerküresine sunmak için tasarlandı. Metalik tasarımı ve hafifliği ile çalışanların üretkenliğini ve motivasyonunu artırmayı amaçlayan X400, pil ömrü ile de 10 saate varan uzun tasarrufu deneyimi sağlıyor.

Geniş ve rahat görüş açısı:

Şahsi alüminyum alaşımından yapılan menteşe yapısı sayesinde 180 nokta açılabilen bir ekran sunan Nirvana X400 ekran özellikleri ile de çalışma hayatını optimize etmeyi vadediyor. 14” boyutundaki Anti-Glare, 250NIT parlaklık ve 1920X1080 FHD IPS ekranı sayesinde göz yormadan yüksek çözünürlük ve canlı renkleri deneyimleme imkanı sunuyor.

Kablolu kontağa gereksinim duymadan birebir süratte ve verimde çalışabilmek için Intel’in 9462AC kablosuz ilişki modülünü kullanan Nirvana X400, maksimum 433Mpbs suratı ve geniş kapsama meydanı ile her an her mahalde çalışma deneyimi sağlıyor.

Kaynak: Milliyet

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.