Makalecin - Güncel Blog Yazıları

34 Bin TL’lik 24 Ayar Altın Kaplamalı iPhone 11 Pro Max

0 9

Apple, geliştirdiği üst seviye cihazlarla derhal acilen bütün yerküreden kişilerin dikkatini çekiyor. Apple’ın akıllı telefon serisi olan iPhone’lar da özellikleri ve işletim sistemiyle amiral gemisi telefonlar sınıfının üst sıralarında bölge alıyor.

Şu anda satışlarına devam edilen iPhone 11 serisinin en donanımlı telefonu iPhone 11 Pro Max, aslında serinin en pahalı modeliyken 24 ayar altın kaplama ve el oyması bir dizayna kavuştuğunda yeterliden düzgüne astronomik bir fiyata kavuşmuş oluyor. Müşterilerine akıllı telefonların ve sair elektronik cihazların kişiselleştirilmiş versiyonlarını sunan Ukrayna merkezli Aurum Edition, bilhassa kişiselleştirilmiş iPhone’lar, Apple Watch’lar ve çantalarıyla dikkat çekiyor. 

Bütün yerküreden müşterilere sahip olan Aurum Edition, 24 ayar altın, pahalı taşlar, 1. sınıf deri ve nadir ahşapla tekrar yaratılmış iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max versiyonlarının satışına başladı. 

Aurum Edition’ın iPhone 11 Max Vintage Emerald Ornate Aristocrat versiyonu, 4700 dolar fiyatla satılıyor. Hususî iPhone 11 Pro Max versiyonu, 24 ayar altın kaplama ve elle oyulmuş bir çerçeveye sahip durumda. Telefonu art tarafı timsah derisi ve iki renkli karbonla kaplı. Tıpkı devirde telefonun ardında bulunan Apple logosu, 18 ayar altından üretildi ve geriden aydınlatmalı hale getirildi.

Lüks iPhone 11 Pro Max versiyonu hususî bir ahşap kutuda sahiplerine ulaştırılıyor. Kutunun içeriğinde lüks telefonun yanında standart iPhone 11 Pro Max kutusunda olduğu üzere Earpods, ilişki kablosu çıkıyor.

34 bin TL'lik iPhone 11 Pro Max'in medyası

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.