Makalecin - Güncel Blog Yazıları

464 Gün Boyunca MrBeats’in Fotoğrafını Yiyen Adam (Video)

0 24

MrBeast ya da gerçek ismiyle Jimmy Donaldson, YouTube’un en büyük hayırseverlerinden biri olarak biliniyor. Bugüne kadar yardım kuruluşları ve muhtaçlığı olan beşerler için milyonlarca dolar bağış toplayan MrBeast, hem içerikleri hem de takdire şayan bu uğraşları sayesinde milyonlarca insanın gönlünde taht kurmuş durumda.

Bir adam, ünlü YouTuber’ın dikkatini çekebilmek için son 464 gün boyunca her gün MrBeast’in yüzünün bir fotoğrafını yedi. Bir yılı aşkın vadedir Fifty K isimli kanala yüklenen görüntüler, nihayet hedefine ulaşmış durumda.

Dün ferdî Twitter hesabından kelam konusu kanaldaki medyaların ekran imajlarını paylaşan MrBeast, “Bu adam son 464 gün boyunca her gün yüzümün fotoğrafını yedi. Alışılagelmiş beşerler üniversiteye sarfiyat. Bu adam 50.000 dolar sahaya kadar yüzümü yiyecek” sözlerini kullandı. 

Ünlü YouTuber daha sonra Twitter'da bir anket başlattı ve takipçilerine, “adama son 464 gün boyunca yüzünün fotoğrafını yediği için 50.000 dolar vermesi gerekip gerekmediğini” sordu. Şu ana kadar ankete katılanların yüzde 80’i ‘Evet’ cevabı vermesine rağmen MrBeast, bağış yapma konusunda hala kararsız.

“Ona ödeme yaparsam vesair kişilere fotoğraflarımı yemeleri için ilham verebilirim. Bunu istediğimden emin değilim. Düşünsenize, bütün gençler benim fotoğraflarımı yiyorlar” diyen MrBeast, 50.000 doları vermesi halinde bunun da mideye indirilmesinden tedirgin oluyor. 

Bu değişik görüntü serisine dair Business Insider’a konuşan QuarterFrost isimli kullanıcı, “MrBeast'in medyalarının kimilerinin ne kadar çok olduğunu fark ettim, bu yüzden kendi kendime düşündüm, 'Eh, her gün kendi fotoğraflarımı çekiyorum ve bunu 3 yıldan uzun bir vadedir yapıyorum. Bir kesim kağıt yiyebilir, kayda alabilir ve YouTube’a yükleyebilirim’ dedim. İşte böylelikle başladım” dedi.

Yapabileceğine inandığı için medya serisine devam ettiğini belirten QuarterFrost, kendisini takip eden kişiler sayesinde bunun sıkıcı bir vazife haline gelmediğini söyledi. Her vakit, bu uğraşının bir noktada dikkat çekeceğine inandığını belirten QuarterFrost, ahir hedefine ulaşmayı başardı. Başkaca görüntü serisi ile ilgili açılan üç Reddit başlığı, YouTube kanalının binin üzerinde aboneye ulaşmasına da yardımcı oldu.

QuarterFrost artık, hak ettiğini düşündüğü 50.000 doları MrBeast'ten alacağı günü bekleniyor. Doğal, ünlü YouTuber’ın bu bağışı yapıp yapmayacağı hala meçhul, gelgelelim QuarterFrost’un o devrana kadar MrBeast’in fotoğraflarını afiyetle mideye indirmeye devam edeceğini net bir formda söyleyebiliriz.

QuarterFrost'un MrBeast'in fotoğrafını yediği görüntülerden biri

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.