Makalecin - Güncel Blog Yazıları

50 Kuruşa Satılan Steam Random Key’den 50 Tane Aldık

0 19

Kişiler genelde talihlerine güvenmeyi seviyor. Birtakım teklifler de gerçek olmak için çokça yeterli dursa da kişileri kendine çekmeyi başarıyor. Bu durumun bir örneği de adeta oyunlardaki loot sandıklarını gerçeğe uyarlayan rastgele key'ler.

Temel mantık olarak loot sandıkları üzere bu key'lerde de önümüze rastgele bir oyun çıkıyor. Tez, bu oyunların arasında 200 liralık, muhtemelen AAA olarak isimlendirilen oyunların da mekan aldığı cephesinde. Biz de bu key'lerden 50 adet alarak bahtımızı denedik.

Denemeler nasıl sonuçlandı?

Bize gelen key'lerden yaptığımız denemede önümüze çıkan sonuç tatmin edici olmaktan epeyce uzak oldu. Genellikle Steam’in en ucuz oyunları arasında bölge alan imalatlarla karşılaştık. Üstelik birtakım oyun anahtarları, esasen bize anahtarı gönderilen oyunlar arasında mekan alıyordu. 

Bu denememizde bir defa daha gördük ki ucuz anahtarın oyunu pek de uygun olmuyor, uygun bir oyun denk getirme umuduyla kodlara para döktüğümüzde büyük nispette verdiğimiz paranın karşılığı olmayan, muhtemelen de hiçbir hengam oynamayacağımız oyunlarımız olmuş oluyor. 

Vakit zaman gerçekleştirilen indirimlerde bu kodlara vereceğimiz parayı saklayarak oyun almamız bize çok daha mantıklı olacak üzere duruyor. Tekrar de talihinizi denemek isterseniz bu size kalmış gelgelelim umutlarınızı çok yüksek tutmamanızı tavsiye ediyoruz. 

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.