Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Acer Swift 1, tüm gün süren üretkenlik arayan stil sahibi kullanıcıların radarında

0 27

Hafifliği ve inceliğiyle dikkat çeken dizüstü bilgisayar, günlük internet tasarrufu, ofis yazılımları, sinema, seri ve müzik üzere sefalı içerikler için ülkü bir deneyim sunuyor.

Hafif ve ince gövdesiyle minimalist tasarım çizgisi

1,5 cm’den ince şık metal kasası ve kompakt yapısıyla öne çıkan Swift 1, 1,3 kg yüküyle her alana kolaylıkla taşınabilecek bir model. Bilgisayarının teknik özellikleri kadar görünümüne de değer veren kullanıcılar için bu cihazı alımlı yapan en değerli faktörlerden biri de göz alıcı renklerdeki kasa alternatifleri. Bu sayede kullanıcılar, gittikleri her konuma üsluplarını da yansıtıyor. Intel Pentium N5000 işlemciden güç alan dizüstü bilgisayar, 4 GB RAM ve 128 GB SSD’ye sahip. Swift 1’in gövdesinde yerleşik olarak bulunan parmak izi okuyucu, süratli ve inançlı bir formda, parolaya gerek kalmadan kimlik doğrulamayı sağlıyor. Süratli data aktarımlarını mümkün kılan USB Type-C irtibat noktasına ek olarak ultra ince dizüstü bilgisayarda, cihaz saklı haldeyken dahi bağlı cihazları şarj edebilen USB 3.0 portu da bulunuyor.

İnce çerçevelerle etkileyici imaj deneyimi

14 inçlik Full HD (1920 x 1080 piksel) ekrana sahip olan Swift 1’in IPS özellikli ekranı, 170 noktalık açılarla izleme imkanı sunduğu üzere Acer ExaColor teknolojisiyle de canlı renklerle yüksek kontrastlı imajlar üretebiliyor. Yalnızca 6,3 mm’lik ölçüsü sayesinde yok üzere görünen ekran çerçeveleri, dikkatlerin ekrandaki içeriklerden diğer yana kaymasını önlüyor ve kullanıcıları son radde konforlu bir izleme deneyimine davet ediyor. Net ve arı ses üretiminde argümanlı olan Acer TrueHarmony teknolojisi de bu deneyimi daha da zenginleştiriyor.

Tüm gün üretkenlik için 20 saate varan pil ömrü

Etkileyici bir tasarruf müddeti vadeden Swift 1, bilgisayarların güç adaptörüne bağılı kalmadan ödev yapmak ya da soluksuz bir seri maratonuna kendini bırakmak isteyen kullanıcılar için ülkü. Ultra ince dizüstü bilgisayarın 20 saatlik uzun pil ömrünü sağlayan güçlü bataryası, tek şarjla sabahtan geceye kadar kullanıcıları destekliyor.

Fiyat ve Bulunabilirlik

Acer Swift 1, pembe, altın ve gümüş renk seçenekleri ile 2.999 TL’lik fiyatıyla satışta.

Kaynak: Milliyet

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.