Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Acun Ilıcalı, Instagram’da Rekor Kırmayı Deneyecek

0 38

Ünlü televizyoncu ve sunucu Acun Ilıcalı, geçtiğimiz günlerde Survivor Gönüllüler ekibiyle Instagram üzerinden canlı yayın yapmıştı. Ağır ilgi gösterilen bu yayın, anlık olarak 1 milyon izleyici sayısını aşmış ve Türkiye’deki en çok izlenen Instagram canlı yayını olmuştu.

Geçtiğimiz günlerde yaşanan bu vukuatın akabinde Acun Ilıcalı, artık Instagram’da yeni bir rekor kırmayı hedefliyor. Ilıcalı’nın bu seferki gayesi, daha önceleri rapçi Tekashi69’a ilişkin olan 2 milyon anlık izleyici sayısını geçmek. Rekor kırılırsa bir kutlama partisi düzenleneceğini söyleyen ünlü isim, bu partiye Survivor yarışmacılarından Cemal Can’ın DJ’lik yapacağını da açıkladı.

Acun Ilıcalı’nın Instagram’daki canlı yayın rekoru denemesi ne vakit?

Acun Ilıcalı’nın Instagram’da yeni bir rekor denemesi yapacağını duyurması üzerine Google’da en çok aratılan sorulardan biri “Canlı yayın ne hengam?” oldu. Ünlü televizyoncu tarafından yapılan açıklamaya nazaran rekor denemesi, Ramazan Bayramı’nın 2. gününde saat 23.30’da başlayacak.

Yani bugün 23.30’da başlayacak olan Instagram canlı yayınında, Survivor Ünlüler – Gönüllüler yarışmacıları nokta alacak. Canlı yayında bizleri neler beklediğinin yanıtını ise şimdi bilmiyoruz.

Instagram canlı yayın rekoru, ünlü rapçi Tekashi69’a ilişkin:

İçinde bulunduğumuz mayıs ayının başlarında ünlü rapçi Tekashi69, açtığı yayınla birlikte Instagram’ın canlı yayın izleyici rekorunu kırmayı başarmıştı. 24 yaşındaki ünlü rapçinin mahpus cezasından bahsettiği canlı yayın, anlık olarak 2 milyon kullanıcı tarafından izlenmişti.

Acun Ilıcalı’nın bugün saat 23.30’da başlayacak canlı yayınında rekor kırılacak mı bilinmez. Canlı yayında rekor kırılırsa sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz. Metnimizi noktalamadan evvel Acun Ilıcalı’nın Instagram hesabına ulaşmak için buradaki ilişkiyi kullanabileceğinizi belirtelim.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.