Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Acun Ilıcalı’dan Instagram Yayını İçin: 4 Milyonu Bulurduk

0 10

Türk televizyon tarihinin hiç elbet en kıymetli isimlerinden bir tanesi olan Acun Ilıcalı, toplumsal medyanın da en tanınan isimlerinden bir tanesi. Kariyerine muhabirlikle başlayan Ilıcalı, imza attığı değerli işlerle bu günlere kadar gelmeyi başardı. Dün de değerli bir işin altına imzasını atmak için bir aktiflik düzenleyeceğini söyleyen Acun Ilıcalı, kendi kanalı TV 8'de yayınlanan Survivor yarışındaki ekibi ile yerkürenin en yüksek anlık izleyici sayısına ulaşan Instagram canlı yayınını gerçekleştirmeyi hedefledi ve gerçekleştirdi.

Acun Ilıcalı, mevzuyla ilgili olarak yeni açıklamalarda bulundu. Demirören Haber Ajansı'na konuşan Ilıcalı, 2-3 dakika içerisinde rekoru kırdıklarını ve 3 milyon izleyici barajını çok kısa bir vade içerisinde geçtiklerini söz etti. “Hedefimiz 4 milyon olsaydı, 4 milyon izleyici de olacaktı.” diyen Acun Ilıcalı, ziyadesiyle savlı bir açıklama yapmış oldu.

“Bunun halkta bir karşılığı var”

Uzun devirdir bir Instagram hesabı olduğunu lakin yeni yeni canlı olarak kullanmaya başladığını söz eden Ilıcalı, Türkiye rekorunu kırdığı 1 milyon izleyicili canlı yayının bir rekor olduğundan bile haberdar olmadığını, vukuatın rengini sonradan öğrendiğini tabir etti. Yerküre rekorunun 2 milyon olduğunu da sonradan öğrendiğini tabir eden Acun Ilıcalı, bu rekoru kırmak için harekete geçtiklerini ve nihayetinde de kırdıklarını söyledi.

3 milyon izleyiciyi beklemediğini söz eden Ilıcalı, rekoru kırmadan evvel 2.5 milyon izleyici geleceğini iddia ettiklerini söz etti. 3 milyonluk izleyici sayısını gördüğünde çok bahtiyar olduğunu lisana getiren Acun Ilıcalı, bunun tek nedeninin seyircilerden gördüğü sevgi olduğunu belirtti.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.