Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Amazfit Ares 19 Mayıs’ta Tüketicilerle Buluşuyor

0 27

Xiaomi’nin giyilebilir akıllı cihazları münâsib fiyata sahip eserleri tercih eden tüketicilerle buluşturduğu alt markası Huami, yeni akıllı saati Amazfit Ares’i 19 Mayıs tarihinde kullanıcıların beğenisine sunmaya hazırlanıyor. Firmanın resmi Weibo hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda gördüğümüz kadarıyla yeni akıllı saat, 70 farklı spor kolu için takip ve ölçüm yapma özelliğine sahip olacak.  

Kenarında tuş barından sekizgen biçimindeki tasarımı ile epeyce şık görünen Amazfit Ares, sağlam ve dayanıklı bir gereç ile sunulacak. Buna ek olarak cihaz, silikon kayışa sahip olacak. Suya ve toza dayanıklı olması beklenen akıllı saat sunacağı 70 farklı spor moduna ek olarak daha birçok yeniliğe sahip. Cihazdaki en değerli özellik ise sporcuları ilgilendiriyor diyebiliriz zira bu akıllı saat VO2 maks. ölçüsünü ölçebiliyor.

Amazfit Ares VO2 maks. Ölçünüzü Ölçebilecek 

Egzersiz sırasında vücudun tükettiği en yüksek oksijen ölçüsü olan ve genel aerobik fitness durumunu değerlendirmede kullanılan VO2 maks. miktarını da ölçebilen Amazfit Ares özellikle sporcular tarafından beğeni toplayacak üzere görünüyor. Kıymetli yenilik ve özelliklerle gelen Amazfit Ares hakkındaki niyetlerinizi tefsirler kısmında bizimle paylaşabilirsiniz. 

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.