Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Android İçin En iyi Ücretsiz VPN Uygulaması

0 709

Touch VPN sayesinde engellere takılmadan son derece güvenilir bir şekilde internette gezinebilirsiniz. Web sitelerine erişimin olmadığı ve internet bağlantısının aşırı şekilde yavaşladığı zamanlarda VPN uygulamasını tercih etmek iyi olacaktır. Basit bir kullanıma sahip olan uygulama telefondan girilemeyen sitelerin açılmasına yardımcı olur.Küçük ve hafif boyutuyla telefonda yer kaplamayan yapıdadır. Üstelik çeşitli tarayıcılarla birlikte uyumlu çalışır.

 

İnternete daha kolay şekilde erişmenize neden olacak uygulama interneti daha özgür şekilde kullanmanıza imkan sağlar. Bağlandığınız ülkeyi de uygulama üzerinden rahat bir şekilde değiştirebilirsiniz. Tercih edebileceğiniz ülkeler arasında Amerika Birleşik Devletleri, İspanya, Almanya, İsviçre, Danimarka, Kanada, Fransa, İngiltere ve Singapur yer alır.

Ayrıca uygulama internetin yavaş olduğu dönemlerde de internetinizin kısa yoldan hızlanmasına yardımcı olacak bir yöne sahiptir. Bu sayede farklı bir işlem yapmaya gerek olmadan tek tuşla internette rahatça gezinebilirsiniz. Kısıtlı şekilde erişim sağlanan sitelere de ilgili VPN uygulaması sayesinde sorunsuz bir şekilde erişim sağlamak bu süreçten sonra mümkün bir hale gelmiş olacaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.