Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Anime temalı Oppo Ace 2 Eva Edition tanıtıldı!

0 32

Sevilen Japon animelerinden biri olan Neon Genesis Evangelion dizaynına sahip olan Oppo Ace 2 Eva Edition tanıtıldı. Yeni model, farklı tasarımı ile isminden kelam ettiriyor. Animede bulunan Eva-01 karakterinden esinlenerek tasarlanan yeni model, kutu içeriği ile de isminden kelam ettiriyor. 

Mor ve yeşil renklere sahip akıllı telefon modeli, aksesuar tarafında da hususî hatlaa sahip. Kişisel tasarım silikon hami, şarj aleti, USB-C kablosu ve kulaklıklar kapsül biçimindeki bir kutu ile birlikte geliyor. Sim kart iğnesi de animede yan alan Longinus’un Mızrağı’ndan esinlendi.

Anime tutkunları için kişisel olarak üretilen telefondan, yerküre genelinde sırf 10.000 adet bulunuyor. Teknik özellikleri bakımından da üst seviye telefon seven kimseler için birebir olduğunu söyleyebiliriz. 6.55 inç Full HD+ OLED ekran barındıran model, Snapdragon 865 yongasından ve 8 GB RAM’den güç alıyor. Bunların yanı sıra 128 GB dahili hafızaya ve 48+8+2+2 MP dörtlü kamera düzeneğine sahip.

Oppo Ace 2 Evangelion Edition, 560 Euro satış fiyatına sahip olacak ve 1 HAziran itibariyle yerküre genelinde satışa sunulacak. Öte yandan yeniden anime işçin tasarlanan Oppo Watch 307 dolar, Oppo Enco W31 kablosuz kulaklık 56 dolar ve AirCOOC kablosuz şarj cihazı ise 42 dolardan satışa sunulacak.

 

 

Kaynak: Milliyet

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.