Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Apple Powerbeats Pro, 4 Renk Seçeneğiyle Tanıtıldı

0 18

Uzun müddettir hakkında birçok söylenti dolanan Apple’a ait Beats firmasının yeni Powerbeats Pro modeline dair ortaya çıkan detaylar ahir resmiyet kazandı.  

Firma, 9 Haziran tarihinde 250 dolar fiyatı ile tüketicilere sunulacak olan ve 4 renk seçeneğine sahip yeni Powerbeats Pro kulaklıklarını resmi olarak duyurdu.  

Powerbeats Pro 4 renk seçeneği ile geliyor:

Bahar Sarısı, Bulut Pembesi, Lav Kırmızısı ve Buzul Mavisi olmak üzere 4 renk seçeneğine sahip olacak olan yeni Powerbeats Pro kulaklıklar renk açısından mevcut eski seriye sadık kalarak rastgele bir yenilik sunmuyor. 

Kulaklıkları şarj etme özelliğine sahip kılıf kutusu ile tasarruf vadesi açısından kullanıcılarını hayli mesut edeceğe benzeyen Powerbeats Pro kulaklıkların tek şarjla bir gün kadar kullanılabileceği argüman ediliyor. Bununla bir arada, kulaklıkları sadece 5 dakika şarj ederek 90 dakika kullanabilirsiniz

Apple’ın H1 çipi ile gelen Powerbeats Pro kulaklıklarınızı, tüm Apple cihazlarınızla kolay bir biçimde eşleştirebilir ve hiçbir butona basmanıza gerek kalmaksızın “Hey Siri” komutunu vererek sanal asistanınıza her an ulaşabilirsiniz.  

Tıpkı hengamda IPX4 suya ve tere dayanıklılık sertifikasına sahip olan Powerbeats Pro kulaklıklar, kulağı saran tasarımı ile sporcular tarafından da tercih edilecek üzere görünüyor. Tüm bu özelliklere karşın Powerbeats Pro modeli ne yazık ki canlı gürültü tedbire özelliğine sahip değil.  

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.