Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Apple Watch ve iPhone’lar İçin Yeni Renk Seçenekleri Eklendi

0 12

Apple, bu yaz piyasaya sürülecek yeni Apple Watch Sport kayışlar ve iPhone kılıfları için yeni renkler yayınladı. Ünlü firma daha evvel, Apple Watch Pride Edition için iki adet spor kayış piyasaya sürmüştü. Bir Apple Watch yahut iPhone sahibiyseniz ve ona bu yaz yeni bir görünüm vermek istiyorsanız yakın vakitte bunu yapmanız mümkün olabilir.

Apple, iPhone ve Apple Watch Sport kayışlar için yeni renk seçenekleri ile silikon kılıflar sunuyor

Apple Watch’lara yekunda dört yeni renk seçeneğine sahip spor kayış modelleri geliyor. Yeni renklerin isimleri her hengam olduğu üzere enteresan. Yeni kayışlar Loş Mavi, Okyanus Köpüğü, Vitamin C yahut Okyanus Grisi renk seçenekleriyle geliyor. Yeni spor kayışların piyasa fiyatı 329 TL  olarak belirlendi ve Apple'ın çevrimiçi mağazasında satışa sunuldu.

Apple Watch Sport kayışların dışında Apple, iPhone 11, iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max için yeni silikon kılıfları da piyasaya sürdü. Silikon kılıflarda yeniden Loş Mavi, Okyanus Köpüğü ve Vitamin C renkleri mevcut ancak Okyanus Grisi seçeneği mekan almıyor. Kılıfların satış fiyatı ise 299 TL.

Apple Watch kayışları ve iPhone kılıfları, Apple'ın bu yılki WWDC etkinliğinden yalnızca iki ay evvel piyasaya çıkarıldı. Bu yılki aktiflik 22 Haziran’da başlayacak ancak global sağlık bunalımına neden olan COVID-19 virüsü nedeniyle yalnızca dijital olarak gerçekleşecek. Her yıl isminden sıkça bahsettiren aktiflik ile ilgili detayların yakın vakitse paylaşılması bekleniyor.

Tüm geliştirici topluluğunu görülmemiş bir deneyimle buluşturacaklarını söyleyen Apple Küresel Pazarlamadan Sorumlu Kıdemli Lider Yardımcısı Phil Schiller, WWDC 2020’nin 155’ten çokça devlet ve yerdeki 23 milyonu aşkın kayıtlı geliştiriciden oluşan küresel geliştirici topluluğunu da bir araya getireceğini söylemişti.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.