Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Apple Watch’un Yeni Deri Loop Kayışları Ortaya Çıktı

0 32

Paylaşılan son manzaralar doğruysa Apple, akıllı saati Apple Watch için yeni deri Loop kayış modelleri piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Yeni manzaralar, Imgur'da ortaya çıktı ve 9to5Mac'te sunulan modelleri destekler nitelikte. Şu an piyasada olan deri Loop kayışlar için dört renk mevcut. Bunlar; Mayer Limon, Klasik Kahve, Siyah ve Tavus Kuşu olarak biliniyor. Kayışların Türkiye satış fiyatıysa 729 TL.

Deri kayışların hoş bir tasarımı olduğu düşünülse de sıcak havalarda kullanışlı olmadığı biliniyor. Yine tasarlanan kayışlar, cilde temas eden daha küçük yüzey yeri sayesinde daha nefes alabilir hâle geliyor. Bu da tasarruf deneyimini güzelleştiriyor.

9to5Mac, yeni deri Loop kayışların önümüzdeki ay muhtemelen WWDC’nin açılış konuşmasında tanıtılacağını öne sürdü. Sızan görsellerde seriye pembe, mavi ve al da dâhil olmak üzere yeni renkler eklendiği dikkat çekiyor. Tanıtım tarihi için gelecek ay ihtimali üzerinde durulsa da kesin tarih şimdi belirli değil. Apple’ın 2020'nin son çeyreğinde Apple Watch Series 6'yı duyurması bekleniyor; bundan ötürü yenilenmiş deri Loop kayışların tanıtımı bekletilebilir.  

İnternetteki görsellerin orijinal Apple kayışı olmaması da mümkün. Hâlihazırda piyasada çok sayıda yan sanayi Apple Watch kayışı mevcut. Bunun katılaşması için tanıtım günü bekleniyor. ABD’li teknoloji devi Apple, geçtiğimiz günlerde LGBTİ topluluğunu desteklemek ve cinsiyet eşitliğine dikkat çekmek maksadıyla akıllı saati Apple Watch için 'Pride Edition' isminde şahsi bir kayış serisi satışa sunmuştu.

Apple, akıllı saat pazarının başkanı olan Apple Watch için tasarladığı Pride Edition ismindeki yeni kayış modellerini satışa sundu. LGBTİ topluluğunu desteklemek emeliyle piyasaya sunulan kayışlar, iki farklı modelde geliyordu. 

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.