Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Apple’ın Bir Ağ Bağdaştırıcı Geliştirdiği Ortaya Çıktı

0 15

ABD merkezli teknoloji devi Apple, haberlerimize daha çok akıllı telefon üzere tüketici elektroniği öbeğindeki eserleriyle mevzu oluyor. Fakat yaşanan son gelişmeler, Apple'ın yeni bir eser üzerinde daha çalıştığını ortaya koyuyor. Bu eser, gizemli bir ağ bağdaştırıcısı.

Apple geçtiğimiz devirlerde ağ bağdaştırıcı eserlere çok da değer vermedi. Bu gizemli eserse birinci sefer geçtiğimiz haftalarda ABD Federal Muhabere Kurulu'nda (FCC) gün yüzüne çıktı. FCC'de bölge alan datalar, Apple'ın yerleşik pili ve Lightning girişi olan bir ağ bağdaştırıcısı üzerinde çalıştığını gözler önüne seriyor. Pekala bu eser nasıl görünecek ve kullanıcılara ne üzere özellikler sunacak?

Apple'ın ağ bağdaştırıcısı bu türlü görünüyor

Apple'ın üzerinde çalıştı bu ağ bağdaştırıcısı, FCC'de bölge alan olgulara nazaran hem yüksek internet suratlarına destek verecek hem de kendi pilinin yanı sıra RAM ve depolama yerine sahip olacak. Yani bu eser, elektrik kesilse bile çalışmaya devam edecek. FCC olgularına nazaran Apple'ın ağ bağdaştırıcısında 1 GB RAM ve 32 GB depolama yeri bulunuyor. Ayrıyeten Bluetooth, GNSS, 2 gigabit ethernet ve 802.11b / g / n desteği de mekan alıyor.

Apple'ın ağ bağdaştırıcısı günlük tasarrufa müsait değil

Apple, FCC'de mekan alan datalarda bu ağ bağdaştırıcısının nasıl kullanılacağını da anlatıyor. Dokümanlarda bölge alan bu eser, günlük tasarruf için değil ve yalnızca Apple'ın şirket için tasarrufu için tasarlanmış. Yani bu eser yalnızca Apple Store ve Apple'ın resmi binalarında kullanılacak. Şirket, ağ bağdaştırıcının güvenlik odaklı bir eser olduğunu ve bu eserin şirket bünyesinde kullanılacağını tabir ediyor.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.