Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Assasin’s Creed Odyssey ve Origins’in Tipleri Fiyatsız Oldu

0 27

Bugün Epic Games tarafından fiyatsız olarak yayınlanan GTA 5, tüm yerkürede olduğu üzere devletimizde de çok büyük ses getirdi. Bildiğiniz üzere, bu hikayenin öncesinde de sizlere sık sık fiyatsız olan oyunları sunuyorduk. Bugün sizlere, tekrar çok keyif alacağınız iki oyunun fiyatsız cins versiyonlarını sunacağız. 

Fransız oyun şirketi Ubisoft, oyun platformu UPlay üzerinden Assassin’s Creed Odyssey ve Assassin’s Creed Origins’in keşif tipi modlarını fiyatsız olarak yayınladı. 21 Mayıs 18.00’a kadar sürecek kampanya kapsamında, bu oyun cinslerini kütüphanenize bir sefer eklediğinizde oyunlar sonsuza kadar size ilişkin olacak. Bu sayede de isteğinizde tarih derslerini çok daha sefalı bir formda deneyimleyebileceksiniz. 

Her iki çeşit da oyundan bağımsız olarak gelen sürümler. Bu sebeple Assassin’s Creed Odyssey yahut Assassin’s Creed Origins’e sahip olmanız gerekmiyor. Bu çeşitler, oyunu daha evvelden fiyatlı bir halde satın alan kullanıcılarda bir mod olarak esasen bulunuyordu. 

Çeşitlerde neler olacak?

Ubisoft’un fiyatsız olarak sunduğu her iki oyun tipi da rastgele bir savaşa yahut maceraya atılmadan tarihsel vukuatları deneyimlemenizi sağlayacak. Keşif cinsleri, son devirde çıkan Assassin’s Creed oyunlarının en beğenilen özellikleri arasında mekan almıştı. Sefalı olmasının yanında eğitici bir özelliğe de sahip olan bu çeşitler, artık fiyatsız olarak herkesin erişebileceği modlar oldular. 

Ubisoft’un yayınladığı bu çeşitler, Assassin’s Creed Origins için Antik Mısır, Assassin’s Creed Odyssey için ise Antik Yunan kültürlerini daha güzel tanımanıza yardımcı olacak.

Assassin’s Creed Odyssey ve Origins’in keşif çeşitlerini nasıl indiririm?

  • Oyunlar indirmek için öncelikle bir UPlay hesabınızın olması gerekiyor. UPlay hesabınız varsa buraya tıklayarak giriş yapabilir, yoksa da buradan kayıt olabilirsiniz. 
  • Hesaba giriş yaptıktan sonra buraya tıklayarak Ubisoft sahifesine gidin.
  • Burada, hangi çeşidi almak istiyorsanız onun üzerindeki “Get Free Game” butonuna tıklayın.

  • Çıkan sahifede klavye ve mouse görselinin olduğu butona tıklayın. 

  • Oyunu muvaffakiyetle kütüphanenize eklediniz. İki cins için de tıpkı adımları izleyebilirsiniz.

Tipleri indirmek için ise bilgisayarınıza UPlay’i indirmeniz gerekiyor. Sonrasında sizler de Assassin’s Creed’in gerçekçi yerküresinde Antik Yunan ve Antik Mısır devirlerini deneyimleyebileceksiniz. 

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.