Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Atom RPG, iOS İçin Yayınlandı

0 26

Akıllı telefon dalının günden güne gelişmesiyle birlikte PC oyunları bir bir mobil platformlara da gelmeye de başladı ve bu haberimizde de sizlere PC'nin akabinde mobile için de yayınlanan bir oyundan bahsedeceğiz.

Birinci kere 2017 yılında PC için yayınlanan Atom RPG, oyunseverler tarafından beğeniyle karşılanmıştı. Wasteland ve Fallout üzere oyunlardan esinlenilerek geliştirilen oyun, temasıyla oyunseverlerden tam not almıştı ve bu oyun artık iOS kullanıcılarının da beğenisine sunulmuş durumda.

Atom RPG, isminden da anlaşılabileceği üzere bir rol yapma oyunu. 1986 yılına döneceğimiz oyunda, Sovyetler Birliği ile Garp Bloğu'nun birbirlerine gönderdiği nükleer bombalardan kurtulan sayılı isimlerden bir tanesi olacağız. Oluşturacağımız karakterle bir yandan Sovyetler Birliği'nin çorak topraklarında hayatta kalmaya çalışırken başka yandan da karşılaşacağımız zorlukların üstesinden gelmeye çalışacağız. 

Oyun gerek oynanışı gerekse grafik özellikleri ile ziyadesiyle beğenilecek üzere görünüyor. Toplamda 60 saatten çokça oynanış müddeti vadeden Atom RPG, 120 farklı ortam, 60'tan ziyade düşman tipi, 150'den çokça silah tipi ve 600 kadar bot ile sefalı ve benzersiz bir deneyim sunuyor. Üstelik oyunun gidişatına yöneltilecek çoktan seçmeli sorularla hikayeye bir manada siz istikamet vermiş olacaksınız.

Atom RPG ne yazık ki fiyatsız bir oyun değil

Bugün App Store'daki alanını alan Atom RPG, ne yazık ki fiyatsız bir oyun değil. Şayet sizler de etkileyici özelliklere sahip olan bu oyunu deneyimlemek isterseniz, 54.99 TL karşılığında bu oyunu satın alabilirsiniz. Şayet oyunla yeni tanıştıysanız ve bu oyunu akıllı telefon konumuna PC platformunda oynamak isterseniz, 24 TL ödeme yaparak oyunu Steam'den de satın alabilirsiniz. 

Aşağıdaki ilişkiyi kullanarak Atom RPG'nin App Store sahifesine erişebilirsiniz

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.