Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Battlefield 3 Remastered, Imalat Aşamasında Olabilir

0 16

Oyun yerküresinde bugüne kadar pek çok başyapıt ortaya çıktı; pek çok, oyun hayranları tarafından efsane mertebesine yükseltildi. Geçmişte kalan bu oyunlar günümüzde yenilenerek geri dönüyor.

Geçtiğimiz günlerde bir haber yapmış ve bu oyunlardan kimilerini listelemiştik. Listemizde yan almasa da Battlefield 3 de kendi devranında epeyce tanınan bir prodüksiyondu. Oyun, önemli satış rakamlarına ulaşmıştı. Oyunun remastered olarak geri döneceği öne sürüldü.

Battlefield 3 geri dönebilir:

Daha evvel Battlefield oyunları hakkında verdiği haberler sonradan doğrulanan bir YouTuber, 2011 yılında çıkan Battlefield 3’ün de remastered versiyonunun yolda olduğunu sav etti. Daqari isimli kullanıcı, yayınladığı görüntüde remastered versiyonun yeni Battlefield oyununun yanında çıkacağını öne sürdü. 

Bu noktada yayıncının verdiği örnek, Call of Duty 4: Asrî Warfare remake'i ve Infinite Warfare oldu. Battlefield serisinde de benzeri bir yol izlenebileceği söz edildi. Bir manada BF serisi bu hamleyle CoD’a karşılık verecek olabilir.

Remastered versiyon, orjinal oyunun çıktığı hâlindeki tüm içeriğe sahip olacak. Başkaca Close Quarters ve Back to Kharkan üzere ek paketler de oyunda taraf alacak. Natürel ki görsel ve teknolojik açıdan oyun çok daha gelişmiş olacak.

Remastered versiyonda oyun içi satın almalar geliyor:

Oyunun remastered versiyonunda yeni kozmetik içerikler nokta alacak. Ayrıyeten oyuna, yeni Battlefield oyunlarında da gördüğümüz oyun içi satın almalar eklenecek. Yani oyun içerisinde gerçek parayla alabileceğimiz şeyler de olacak.

Daqari’nin oyunla ilgili olarak yaptığı açıklamalarda dikkat çeken bir noktaysa platformlar konusunda oldu. Yayıncı; PC, Xbox Series X ve PlayStation 5’ten bahsetse de şu anda kullanılan konsollara dair bir açıklama yapmadı. Bu da oyunun çıkış tarihi ve devranı hakkında merak uyandırdı. Daqari, daha evvel Battlefield 1’in varlığını da oyunun ismini bile vererek açıklamıştı. Bu vakadan yıllar sonra da Battlefield V hakkında daha oyun ortaya çıkmadan evvel malumatlar vermişti; tekrar haklı olması mümkün.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.