Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Bethesda, Arx Fathalis’i Fiyatsız Olarak Dağıtıyor

0 15

Günümüzün en tanınan serileri olan The Elder Scrolls, Fallout ve DOOM’un geliştiricisi Bethesda Games, oyuncular tarafından epey yakından takip ediliyor. Uzun vadedir oyun kesiminde zahir bir tarafa sahip olan geliştirici stüdyo, bugün oyuncularına bir armağan veriyor.

Bethesda Games, 28 Haziran 2002 yılında piyasaya sürdükleri Arx Fatalis’in geliştirici stüdyosunun 20. yılını oyunculara bir ikram vererek kutluyor. Oyun yerküresinin büyük ismi, Arx Fatalis’i oyunculara ikram ediyor. Oyun, sıradanda Steam mağazasında 10 TL’lik fiyat etiketine sahip.

E-posta servisine abone olmanız ehliyetli:

28 Mayıs – 31 Mayıs tarihleri arasında Bethesda’nın e-posta servisine abone olan oyuncular, Arx Fatalis’in PC sürümü kopyasını Bethesda Games kütüphanelerine fiyatsız olarak ekliyor. Oyunla birlikte Bethesda, bir de oyuna kişisel hazırlanan ‘The Arka of Arkane’ isimli kitabı da fiyatsız olarak sunuyor.

Bethesda Games’in e-posta servisine abone olarak fiyatsız Arx Fatalis kopyasını alan oyuncular, oyunu sadece Bethesda Launcher üzerinden oynayabiliyor. Bethesda Games’in e-postalarını almak istemiyorsanız oyunu aldıktan sonra e-posta servisine olan aboneliğinizi istediğiniz devir kaldırabilirsiniz.

Arx Fatalis nasıl fiyatsız olarak alınır?

  • Öncelikle bu irtibata tıklayarak Bethesda Games’in özel sahifesine ulaşın.
  • Join Arkane Outsidersseçeneğine ve akabinde Log In and Join Now seçeneğine basın.
  • Önünüze gelen sahifede Bethesda hesabınız varsa giriş yapın, yoksa yeni hesap oluşturarak o hesaba giriş yapın.
  • Giriş yaptıktan sonra birebir bölgedeki Join Nowseçeneğine tıklayın. Oyun artık Bethesda kütüphanenize eklendi.
  • Bu ilişkiye giderek Bethesda Launcher’ı indirin ve oyunu yükleyin. Başkaca bu irtibata tıklayarak The Arka of Arkane’in PDF’ine ulaşabilirsiniz.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.