Makalecin - Güncel Blog Yazıları

BiP Armağan İnternet Nasıl Kazanılır? [Kullan Kazan]

0 10

Turkcell'in iletileşme pratiği BiP, genel olarak Ikram Yarışı ismiyle kazanılan yıldızları kullanıcılarına Nisan 2021 yılına kadar armağan olarak dağıtmayı hedefliyor. Atılan her bildirinin kullanıcıya 1 puan halinde döndüğü bu sistemde BiP’e birinci giriş yapacak olanlar 2500 puan kazanıyor. Bu kampanyada ise en ziyade puan toplayan birinci 5.000 BiP kullanıcısı, Haftalık 5 GB, sonraki 50.000 kullanıcı Günlük 2 GB, sonraki 250.000 kullanıcı ise Günlük 1GB internet kazanıyor.

31 Ocak 2021 tarihine kadar devam edecek olan Turkcell’in BiP armağan internet (kullan kazan) kampanyasının tüm detaylarını, nasıl kazanabileceğinizi ve kaidelerinin ne olduğunu sizler için bu metnimizde derledik.

BiP armağan internet nasıl kazanılır?

 • Öncelikle kullandığınız operatör Turkcell olmalı.
 • Şayet telefonunuzda yoksa BiP pratiğini indirip giriş yapmalısınız.
  • Bir sair sistem ise BIP yazıp 2222’ye fiyatsız bildiri gönderdikten sonra gelen linke tıklayarak indirebilirsiniz.
 • Daha sonra BiP armağan internet kazanmak için tek yapmanız gereken şey iletileşmek.

​Şunu belirtmeliyiz, kimseden şahsa kopyalanan yahut insandan öbeğe kopyalanan iletiler ile birlikte lokasyon paylaşımları, caps ve sticker gönderimleri, sesli bildiri gönderme, fotoğraf ve medya gönderimleri ile kampanya kurallarınca yıldız kazanılamıyor. Yani sadece kendi yazdığınız iletiler ile yıldız kazanabiliyorsunuz.

BiP Kullan Kazan kampanyası hakkında detaylar:

 • Kullan kazan ile birlikte tıpkı anda Armağan Yarışı kampanyasından da faydalanabiliyorsunuz.
 • BiP Kullan Kazan Programı içerisinde bulunan kampanyalardan faturalı, ön ödemeli, kişisel ve kurumsal Turkcell müşterilerinden biriyseniz fiyatsız yararlanabiliyorsunuz.
 • Kazanılan armağanlar iddia edebileceğiniz üzere sadece yurt içi tasarruflarda tasdikli ve bir sonraki periyoda devretmiyor.
 • BiP armağan internet kampanyasından ilgili hafta içerisinde sadece bir kere faydalanabiliyorsunuz.
 • Bir defaya mahsus 25-26 Şubat 2020 tarihleri arası kazandığınız yıldızlar ile Sürpriz Ikram kampanyasından yararlanabiliyorsunuz. (Sürpriz kampanya detaylarını kısaca özetlemek gerekirse, bir arkadaşınızı davet ederek ve BiP kanalını takip ederek, kazan yazarak ,1 hafta boyunca kullanabileceğiniz her cihete BiP’ten 500 dk kazanabiliyorsunuz.)
 • Kazandığınız tasarruf haklarının %80’ini ve %100’ünü kullandığınız hengam BiP pratiğinden bildirim alabiliyorsunuz. Şayet o süreçler içerisinde cihazınızdan BiP tatbikini sildiyseniz dahi Turkcell, SMS yoluyla sizi bilgilendirmeyi ihmal etmiyor.
 • İptal süreci yaparsınız hattınıza tanımlanmış tüm armağanlar siliniyor.

BiP pratiği hakkında detaylar:

Turkcell tarafından iOS ve Android kullanıcıları için geliştirilen tüm operatör abonelerinin kullanabileceği anlık iletileşme tatbikidir. Başkaca, 10 bireye kadar imajlı görüşme, kaybolan ileti, caps yaratma, herkesle muhabere kurabilme, küme iletileşme ve konum paylaşma, oyunlar, para aktarımı üzere özellikleri de bulunan uygulamayı indirmek fiyatsızdır.

Münhasıran içinde bulunduğumuz salgın günleri sair birçok manzaralı görüşme ve iletileşme tatbikleri üzere öne çıkan aplikasyonlar arasında olan BiP, müşterileri için hazırladığı kampanyaları ile isminden sıkça laf ettirecek üzere görünüyor.

Sonuç olarak BiP armağan internet kazanmak için sadece mesajlaşmanız gerek. BiP pratiği ile ilgili tüm gelişmeleri ve kampanyaları olabildiğince siz bedelli okurlarımıza aktarmaya devam edeciğiz. 

Bu arada sadece Turkcell’in değil öteki operatörlerin de kızışan yarışma ortamında yaptığı tüm kampanyaları merak ediyorsanız, derlediğimiz bahis ile alakalı ‘’Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone İçin Ücretsiz İnternet Veren Uygulamalar’’ başlıklı metnimize buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.