Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Bir Profesyonel Oyuncu Masa Kadar Klavyeyle Oyun Oynadı

0 27

Oyuncular tarafından bugüne kadar yaratıcılığın hudutlarını zorlayan birçok deneme yapıldı. Ekmek kızartma makinesiyle, velev koşu bandıyla oyun oynayanlar gördük. Ama bu seferki deneme başkalarından katiyen çok farklıydı.

Profesyonel Starcraft oyuncusu Lim “Larva” Hong Gyu, oyunu masa boyutunda büyük bir klavyeyle oynamayı denedi. Larva, 2017 yılında oyunu ayaklarıyla oynayarak Zotac finallerini kazanmayı başarmıştı. Son 'gariplik' denemesinde ise o kadar büyük bir klavye kullandı ki tuşlara parmaklarını değil kolunu hareket ettirerek basabildi.

Profesyonel Starcraft oyuncusu yeteneklerinin sonlarını zorladı

Larva, çok istikametli ve son radde yetenekli bir StarCraft oyuncusu. Sonuçta geçtiğimiz yıllarda gerçekleştirilen Zotac Cup turnuvasında oyunu ayaklarıyla ve kısa bir uyku molası vererek kazanan bir oyuncudan bahsediyoruz. Larva, kendisinden beklendiği formda masa boyutundaki klavyeyi de epey seri ve profesyonel bir formda kullanıyor.

Larva'nın devasa mekanik klavyeyi nasıl tedarik ettiği bilinmiyor, gelgelelim sıra dışı bir deneyim olduğu kesin. Gayrı yandan o denli bir klavyeyi nezih tutmak güçlükle olmalı. Kırıntılar bir yana, koca bir pizza dilimi bile tuşların arasına kaçabilir.

Larva'nın devasa bir klavyeyle Starcraft oynadığı görüntü:

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.