Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Bir Twitch Yayıncısı, Direksiyon Setiyle Overwatch Oynadı

0 8

Overwatch, birden fazla FPS oyunu üzere genellikle klavye, mouse ve konsolda denetim cihazıyla oynanıyor. Genellikle diyoruz, zira Overwatch'ta Grandmaster seviyesinde olan bir Twitch yayıncısı, yeni bir hesap açarak sıra dışı bir deneye imza attı ve oyunu direksiyon setiyle oynadı.

Overwatch'ta yetenek puanı 4450 olan Req_OW isimli yayıncı, direksiyon mealine gelen “Wheel” isimli yeni hesabıyla Grandmaster olmaya çalıştı. Dexerto'ya konuşan Twitch yayıncısı, direksiyon setini bilgisayarına bağlayarak ve bir klavye üzere çalışması için Joy2Key isimli bir program kullandığını açıkladı.

Twitch yayıncısı direksiyon seti ile sextuple kill almayı başardı

Req_OW, Overwatch'ı oynarken hedefleme için direksiyonu, ileri gitmek için gaz pedalını, sağ tıklama için freni ve geçmişe, sola ve sağa gitmek için vitesi kullandı. Yayıncı, direksiyon setiyle oynadığı oyunlardan üzücü sonuçlar almadı. Req, destek için altın ve DPS için gümüş rütbeye ulaştı.

Yayıncı, Moira olarak oynarken Damage Orb ve Coalescence (Ultimate) yeteneklerinin yardımıyla rakip grup oyuncularının hepsini tek seferde (sextuple kill) öldürmeyi başardı. Kimi oyuncular bunu hayatları boyunca yapamıyor ve Req_OW'un direksiyon setiyle yapması dehşet bir muvaffakiyet. Ayrıca Junkrat'ın Ultimate yeteneği 'Riptire' ile triple kill almayı başardı. Req_OW'un direksiyon seti ile Moira oynadığı imajları buradan, Junkrat oynadığı imajları ise buradan izleyebilirsiniz.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.