Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Borderlands 3’ten ‘Bir Avuç Dolar’ Sinemasına Hususî DLC

0 26

Bugün Borderlands Show'da Borderlands 3 için hazırlanan üçüncü fiyatlı DLC olan Bounty of Blood: A Fistful Redemption’ın 25 Haziran'da geleceği duyuruldu. DLC'de bölge alan Gehenna çöl gezegeniyle bir sefer daha oyun için yeni bir mekân sağlanmış olacak. Yeni karakterlerden Rose, Juno üzere tabanca ve katana taşıyacak.

Oyunun ismi elbet ki 'Bir Avuç Dolar' sinemasına bir hürmet duruşu. Yeni karakter Rose, pançosu ve sair aksesuarlarıyla Clint Eastwood’un canlandırdığı meşhur 'Man with No Name' karakterine muvaffakiyetle hayat veriyor. Sergio Leone’un üçlemesinden esinlenilen yeni DLC'nin geleceği de düşünülüyor.

Öteki yandan Borderlands 3 de yakında epeyce büyük bir güncelleme alacak. 4 Haziran'da muhtemelen son Takedown aktifliği için bir zırhlı eldivenle Guardian Breach’te Takedown ile başa çıkılabilecek. Gearbox; bunu Minos Prime'da haydut muhafızlarla savaşırken karşılaşılan 'üst seviye zorluk' olarak isimlendiriyor.

Borderlands’in resmi YouTube kanalından yeni DLC'nin anlatıldığı bir medya paylaşıldı:

Tüm bu fiyatsız etkinlikler, DLC'yi almayı kolaylaştırıyor. Daima cürüm düzeltmeleri ve iyileştirmeler almasıyla Borderlands 3’ün şu an düzgün bir noktada olduğu düşünülüyor. Sırada ne olacağı merak konusu. 

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.