Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Bullet Echo, Android ve iOS İçin Yayınlandı

0 16

ZeptoLab'in yeni taktiksel nişancı oyunu olan Bullet Echo,Google Play Store ve App Store'da fiyatsız olarak oyunculara sunuldu. Ekip ve saklılık odaklı bir oyun olan Bullet Echo'da görüşünüz yalnızca el fenerinizden yayılan ışıkla sonlu ve bu yüzden rakiplerinizin ayak yahut silah ateşleme sesleri oyunda kıymetli bir mekan tutuyor.

Çok oyunculu bir yapıya sahip olan oyunda, görünmezlikten elektrik meydanlı kalkanlara kadar kendi şahsi yeteneklerine sahip olan çeşitli karakterlerle oynayabiliyoruz. Yeni karakterleriyse çevrimiçi maçlar yaptıkça toplayacağımız çeşitli kaynaklarla açabiliyoruz. Ayrıyeten topladığımız bu kaynaklar mevcut olan karakterlerimizin özelliklerini de yükseltmek için kullanılabiliyor.

Bullet Echo'nun çıkış fragmanı:

Bullet Echo, 5v5 Kadro Mevt MaçıKing of the Hill ve Battle Royale formunda 3 farklı oyun modu seçeneğine sahip. İsimden de anlaşılabileceği üzere 5v5 olan birinci maçta grubunuz ile karşı kadrosu yok etmeye çalışıyorsunuz. King of the Hill ise herkesin hür ve tek başına olduğu oyun modu. Son mod olan Battle Royale'deyse 5 adet 3 kişilik ekip karşı zıdda geliyor, oyunu son ayakta kalan kadro yahut oyuncu kazanıyor. Başkaca ne kadar uzun müddet dayanırsanız o kadar çokça armağan alma talihiniz da bulunuyor.

Bullet Echo, hâlihazırda bir vadedir beta sürümüyle kimi oyuncularla buluşmuş durumda ve daha şimdiden çok oturmuş bir oyuncu kitlesine sahip. Ayrıyeten Bullet Echo, Google Play Store'da yayınlandığı gün içerisinde 100.000'den ziyade indirildi ve ABD App Store'da Aksiyon Oyunları kategorisinde 17. sıraya yükseldi. Siz de oyunu denemek isterseniz Google Play Store ve App Store kontaklarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.