Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Call of Duty Mobile 7. Dönem Güncellemesi Yayın Tarihi

0 22

Call of Duty serisinin tanınan mobil oyunu Call of Duty Mobile'ın 7. Serisi heyecanla bekleniyor. Sıradanda bu hafta gelmesi gereken yeni dönem, Activision tarafından ABD'deki ırkçılık aksisi şovlar nedeniyle “şimdi sırası değil” denerek vadesiz olarak ertelenmişti.

Call of Duty Mobile'ın 7. serisini için bekleyiş sürüyor ve Activision, yeni serinin ne devir başlayacağı hakkında şimdi resmi bir açıklama yapmadı. Lakin oyunun Savaş Bileti'nde yapılan yeni bir güncelleme, bu bekleyişin çok da uzun sürmeyeceğini ortaya koyuyor.

Call of Duty Mobile'ın 7. Serisi ne devir gelecek?

Call of Duty Mobile'da mevcut Savaş Bileti'nin müddeti, genel olarak yeni sezon geldiği gün sona erer. Olağan kaidelerde 6. dönem Savaş Bileti'nin bugün sona ermesi ve çabucak akabinde 7. serinin gelmesi bekleniyordu, fakat tarih ertelendi. Bununla birlikte, oyuna yakın devirde yapılan bir güncelleme, 6. Dönem Savaş Bileti için yeni bitiş tarihini gösteriyor.

Call of Duty Mobile'ın 6. Dönem Savaş Bileti'nde yapılan güncellemeye nazaran 7. Dönem güncellemesi 7 gün sonra yayınlanacak. Ama ABD'deki vukuatların tesirini artırarak devam etmesi halinde Activision, Sezon 6 Savaş Bileti'nin muteberliğini bir vade daha uzatabilir. Bilgi her ne kadar resmi kaynaktan olsa da, tekrar değişiklik yapılması da olasılıklar arasında.

COD Mobile 7. Dönem, Battle Royale ve Çok Oyunculu modlarda birçok değişiklik sunacak ve yeni Savaş Bileti ile gelecek. Test sunucusundan gelen haberlere nazaran yeni seride beklenen bir vesair büyük değişiklik de antrenman modu olacak.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.