Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Call of Duty: Mobile 7. Dönem Yayınlandı

0 13

Infinity Ward ve Activision, ABD'de ırkçılığa karşı düzenlenen protestolara destek vererek Call of Duty: Çağdaş Warfare, battle royale modu Warzone ve Call of Duty Mobile'ın yeni serilerini erteleme kararı almıştı. Aradan geçen 10 günün akabinde Call of Duty Mobile'ın 7. dönemi, iOS ve Android için yayınlandı.

Call of Duty Mobile'da 6. dönem Savaş Bileti'nde geçtiğimiz hafta yapılan güncelleme, 7. serinin bugün geleceğinin ipucunu vermişti. Beklenildiği üzere tanınan battle royale oyununun Radioactive Agent başlıklı 7. serisi bugün itibarıyla yayınlandı. Activision, yeni haritalar, silahlar ve kozmetiklerin yanı sıra battle royale haritasının büyük ölçüde genişletildiğini vurguladı.

Call of Duty: Mobile'ın battle royale haritası genişledi

Call of Duty Mobile haritasına Black Market, Harbor, Downtown, Sanitarium, Ski Town, Heat ve Frigid Wetlands isimli 7 yeni nahiye geldi ve mevcut ortamlar genişletildi. Artık battle royale oyununun güncellenen haritası eskisinden %45 daha büyük. Black Market'ta oyuncu ve helikopterlerin konumlarını görüntüleyerek casusluk yapabileceksiniz. Başkaca oyuna yeni bir taşıt olarak tank geldi.

Call of Duty: Mobile'a, Çağdaş Warfare'den oyun modları geldi

Tüm bunların yanı sıra 7. dönem savaş biletiyle kazanabileceğiniz yeni armağanlar, Asrî Warfare'in 2v2 çok oyunculu modu Gunfight, ve Çağdaş Warfare’ın Infected moduna emsal yeni mod Yaşayan Ölüler'in Saldırısı oyuna eklendi. Oyuncular Gulag hapishanesinde 2v2 Gunfight modunda savaşabilecek veya Yaşayan Ölüler'in Saldırısı modunda zombilere karşı uğraş verebilecekler.

Call of Duty Mobile 7. Seri Savaş Bileti medyası

Oyuncular fiyatsız Savaş Bileti'nde, seviye 14'te yeni Cluster Strike Scorestreak'e erişebilecekler. Bu yıkıcı hava saldırısı, düşmanlara hasar yağdırıyor. Akabinde oyuncular, seviye 21'de yeni bir silah olan QQ9 SMG'nin kilidini açabilecekler ve çeşitli kamuflajlar elde edebilecekler. Savaş Bileti'ni satın ortamlar ise tüm seviyeleri açarak Hazmat Ghost, Kreuger Alchemist karakterlerinin yanı sıra M4 Back Scratcher ve QQ9 Flood üzere efsanevi silah kaplamaları kazanacak. Ayrıyeten nadir 'Radyoaktif' ve Destans 'Barikat' kamuflaj serisinin kilidini de açacaklar.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.