Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Call of Duty: Warzone’a Ahir Duos Modu Geldi

0 19

Yakın devranda yeni dönemine geçiş yapacak olan Call of Duty: Çağdaş Warfare, battle royale moduyla hâlâ milyonlarca oyuncuyu ağırlıyor. Warzone isimli bu mod, Call of Duty: Çağdaş Warfare yerküresinde kıyasıya savaşın yaşandığı bir platform olmaya devam ediyor.

Lakin Warzon oyun modunda uzun vakittir bir şeyler eksikti. Sırf bir arkadaşlarıyla oyunu oynamak isteyen oyuncular, tanımadıkları bir şahısla daha oyunu oynamak zorundaydılar. Bunun nedeni oyunda iki kişilik mod olan ‘Duos’ modunun bulunmuyor olmasıydı. Ama bugün bu durum ahir değişti.

Duos modu ahir geldi:

Oyuncular tarafından çok uzun devirdir talep edilen Duos oyun modu, bugün yayınlanan ‘playlist’ güncellemesiyle birlikte tüm platformlara geldi. Bugüne kadar tek şahıslı oyun modu olan Solos, üç kimseli Trios ve dört bireyli Quads oyun modlarına sahip Warzone, artık iki kişilik ekiplerle de oynanabilecek.

Call of Duty: Warzone’a eklenen Duos oyun modu sayesinde artık istediğiniz bir arkadaşınızla sadece iki kişilik bir ekip oluşturarak savaş ortamına atlayabileceksiniz. Elbette bu modda da vesair modlarda olduğu üzere ekipteki oyuncu sayısı düşmanlarda da tıpkı olacak, yani düşmanlarınız da iki kişilik ekipler olacak.

Yeni playlist güncellemesiyle birlikte oyuna Duos modu dışında bir yenilik gelmedi. Lakin Activision, blog sahifesinde paylaştığı metinde Duos modunda vesair oyuncularla savaşacak oyuncular için birkaç taktik paylaştı. Activison, birinci taktik olarak iki kişinin her hengam bir kimseden güzel olduğunu söyledi ve taktikleri sıralamaya devam etti.

Activision’ın sonraki teklifleri ekipmanlarınızı birbiriyle uyuşturmak, bir bölgesi her hengam iki kişi temizlemek, tek başınıza iki düşmanla karşılaştığınızda evvel bir oyuncuyu düşürmek biçiminde oldu. Tıpkı devirde her vakit en zayıf halkanız kadar güçlü olduğunuz da hatırlatıldı.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.