Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Call of Duty: Warzone’daki Sığınakların Sırrı Çözüldü

0 15

Call of Duty: Modern Warfare oyunun bir modu olarak piyasaya sunulan Call of Duty: Warzone, kısa vadede geniş bir kitleye hitap etti. Son periyotta Battle Royale oyunlarının en dikkat çekeni olan Call of Duty: Warzone, kullanıcılarına sürprizler yapmaya devam ediyor. Oyundaki Verdansk haritasında şimdiye kadar ne olduğu bilinmeyen büyük kapılar merak konusuydu. Bu kilitli kapıların, son güncellemeyle birlikte zımnî bir lootkaynağı olduğu anlaşıldı.  

Son güncellemeyle birlikte gelen anahtar kartlar oyuncular tarafından işe yaramaz bir öge olarak görülüyordu. Hakikaten bunların çok değerli bir şeyin modülü olduğu anlaşıldı. Bununla birlikte şimdiye kadar kilitli olan büyük kapıların gerisi, yüksek seviyeli silah ve zırhların bulunduğu lootlar ile dolu. 

Call of Duty: Warzone oyuncularını şaşırttı:

Medyadan da anlaşılacağı üzere içeri girdiğinizde sizi gerçek bir sığınak karşılıyor lakin burada bir sığınaktan çok daha ziyadesi var. İçerisi en yüksek seviyeli silahları ve zırhları barındırıyor. Neredeyse her zaviye başında bir loot sandığı olan odada kimi kapılar daha var ancak bunların açılacak yeni loot kaynakları mi olduğu şimdi muayyen değil. Bunlar yalnızca dekorasyon için yapılmış da olabilir. 

Güncellemenin yeni gelmesi nedeniyle şimdi oyuncular bu sığınaklara tam olarak hâkim değil ancak bir mühlet sonra oyuncular bu sığınakların ehemmiyetini anlayacak. Bu türlü bir sığınaktan çıktıktan sonra rakiplerine orantıyla avantajlı olacağını bilen oyuncular, sığınakları yağmalamak için sıraya geçebilirler. Son seviye silah, zırh ve materyal dolu olan bu kaynak sığınakları için çok yakın bir devirde kan gövdeyi götürecek diyebiliriz. 

Infinity Ward’un açıklamasına göre Verdansk için daha keşfedilmesi gereken çok şey var. 4. dönemde harita içinde çözülecek gizemlerin artacağı söyleniyor. Bunları çözmekse biraz yorucu olacak. 

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.