Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Call of Duty: Warzone’un 4. Seri Fragmanı Yayınlandı

0 20

Günümüzün en tanınan Battle Royale oyunları arasında bölge alan Call of Duty: Warzone, yakın vakitte 4. döneme geçiş yapacak. Dönemin oyuna birçok yenilik katacağı bilinse de bu yenilikler hakkında şu ana dek kesin bir malumata sahip olamadık gelgelelim bugün PlayStation Europe tarafından 4. dönemin yeni bir fragmanı paylaşıldı.

PlayStation Europe tarafından Twitter’da paylaşılan medyada Call of Duty: Warzone’a gelecek yeni dostumuz muayyen oldu. O kişi, daha evvel de sav edildiği üzere Captain Price. Price, Warzone’un 4. döneminde oynanabilir bir operatör olarak oyuncuların tercihi olacak.

Call of Duty: Warzone 4. seri fragmanı:

Yayınlanan fragmanla yeni dönemin ne vakit başlayacağı da açıklandı. Paylaşıma nazaran Call of Duty: Çağdaş Warfare, 3 Haziran’da 4. seriye geçiş yapacak. Fragman, “Price, Verdansk’ta bir şeyler yanlış” başlığıyla paylaşıldı. Fragman ayrıyeten Captain Price’ın imza lafı “Bravo Six, going dark” ile bitiyor.

Call of Duty serisinin en sevilen isimlerinden Captain Price, geçtiğimiz günlerde yayınlanan 4. seri tanıtım fragmanıyla tekrar anılmaya başlanmıştı. Fragman esnasında Captain Price’ın görselinin gösterilmesi, birçok Call of Duty sevdalısının Price’ın Warzone’a geleceği hakkında beklentilere girmesini sağlamıştı.

Captain Price’ın döneceği hakkında savların tek kaynağı bu da değildi. Call of Duty tatbikini kullanan birtakım kullanıcılar, bu pratik üzerinden Price’ı işaret eden ipuçları almışlardı. Tatbik kullanıcıları, ‘üst seviye operatörün' geri döneceği hakkında kendilerini haberlendiren bir bildirimle karşılaşmıştı.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.