Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Captain Tsubasa Oyunu; PS4, Switch ve Steam İçin Geliyor

0 21

Tamsoft firması tarafından geliştirilen ve Bandai Namco Entertainment tarafından yayınlanan efsane anime serisine dayanan oyun Captain Tsubasa: Rise of New Champions için ahir yeni haberler geldi. Bandai Namco Entertainment, YouTube kanalından paylaştığı görüntü ve duyuruyla oyunun 28 Ağustos 2020 tarihinde PS4, Nintendo Switch ve Steam’de olacağını söyledi. Yayınlanan görüntüde oyunun özellikleri vurgulanarak hem yayın tarihi açıklandı hem de oyun tutkunlarına oyunun küçük bir hatırlatması yapıldı.

Captain Tsubasa oyunu, bu yılın başında ilan edilmişti gelgelelim bahsi geçen platformlar için net bir tarih açıklanmamıştı. Captain Tsubasa hayranlarını yıllar sonra sevdikleri karakterle buluşturacak olan oyunun çıkışı, koronavirüs sürecinin tesirleri hâlâ sürerken hanede kalmaya devam eden pek çok kişi için epeyce sevindirici bir haber oldu. Oyuncuların gerçek devirli maçlar yapıp fantastik futbol becerileri sergileyecekleri bir oyun olarak bilinen Captain Tsubasa’nın anime özelliğini koruyacağı daha evvel vurgulanmıştı.

Tsubasa Ozora, arkadaşlarına liderlik edecek:

Efsanevi anime serisinden ilham alınarak tasarlanan oyunda oyuncular, Tsubasa Ozora’nın liderliğinde yapılan maçlarda güçlü ekiplere karşı galibiyet almaya çalışacak. Bu sırada natürel ki tekrar anime serisinden güç alan atak ve savunma hamleleri kullanılacak. Bilinen hikâye modunun yanı sıra çevrimiçi ve çevrimdışı modlarla desteklenen oyunda kullanılan grafikler, gelişmiş bir halde oyunun hayranlarının önüne çıkacak.

Başkaca aktarılana nazaran Captain Tsubasa: Rise of New Champions; İngilizce, İspanyolca ve Portekizce için metin desteği sunan Japonca sesli konuşma özelliğine sahip olacak. Oyuncular, haberden sonra çeşitli muhabere kanallarından pek çok olumlu etkileşimde bulundu ve oyun için geri sayım çoktan başladı. İlerleyen günlerde hayali Yerküre Kupası’nda oynamak olan Tsubasa Ozora’nın bu hayalinin bu sefer ne nokta gerçek olabileceğini daima birlikte göreceğiz.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.