Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Çerçevesiz Ekranlı 6. Nesil Apple Watch Konsepti (Video)

0 24

Akıllı telefon teknolojilerinin gelişmesi ve bu gelişmeye bağlı olarak kablosuz irtibat sunan eserlerin popülerleşmesiyle tasarrufu yaygınlaşan eserlerden bir tanesi de akıllı saatler. Bugün pek çok teknoloji üreticisi tarafından piyasaya sürülen akıllı saatler, milyonlarca kişinin hayatını kolaylaştırıyor. Üstelik akıllı saat dalındaki rekabet her geçen gün biraz daha artıyor.

ABD merkezli teknoloji devi Apple da kendi akıllı saat modellerini piyasaya süren şirketlerden bir tanesi. Apple Watch olarak isimlendirilen bu akıllı saatler, önemli bir pazar hissesini elinde bulunduruyor ve Apple, bu durumun değişmemesi için her nesilde yepisyeni özellikleri önümüze çıkarıyor.

6. nesil Apple Watch için oluşturulan konsept tasarım

Apple, yaklaşmakta olan yeni akıllı saati ile ilgili hiçbir açıklama yapmadı. Ama yaşanan sızıntılar ve teknik eleştirmenler tarafından yapılan açıklamalar, 6. seri Apple Watch'ların kandaki oksijen orantısını ölçme, daha detaylı bir uyku takibi, yeni ekran dizaynlarının desteklenmesi üzere onlarca yeni ve tesirli özelliğe sahip olacağını ortaya koyuyor. Bağımsız bir tasarımcıya nazaran ise yeni Apple Watch'lar çerçevesiz bir ekrana sahip olacak.

Tasarımcının konseptine nazaran yaklaşmakta olan Apple Watch modelleri, 5. seriyle birebir boyutlarda olacak. Dolayısı ile yeni nesil Apple Watch, tıpkı boyutta olmasına karşın ortadan kalkan çerçeveleri ile daha büyük bir ekran sunacak.

Yeni Apple Watch için oluşturulan konsept dizaynın görüntüsü

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.