Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Chivalry 2, PlayStation 5 ve Xbox Series X’e Geliyor

0 14

Yayıncı Deep Silver ve geliştirici Torn Banner Studios, merakla beklenen FPS oyunu Chivalry 2’den yeni bir fragman paylaştı. YouTube’da kısa bir müddetliğine görünen fragman, ne yazık ki aniden ortadan kayboldu gelgelelim bu durum, oyunla ilgili ayrıntıları öğrenmemize mahzur olmadı.

Fragmanla birlikte Chivalry 2’nin tüm platformlar arasında çapraz oyun desteğine sahip olacağı doğrulanmış oldu. Oyun, yeni nesil konsollar PlayStation 5 ve Xbox Series X ile mevcut konsollara ve PC'ye gelecek. Zati Chivalry 2, dijital oyun mağazası Epic Games Store üzerinde listelenmeye başladı bile.

Chivalry 2’nin yeni oynanış medyası, bugün IGN tarafından online olarak düzenlenecek Summer of Gaming aktifliği sırasında yayınlanacak. Evvelki oyunun bilakis, başlangıçta hem PC hem de konsollara çıkış yapacak olan Chivalry 2, 2020 yılı içerisinde oyunseverlerle buluşacak.

Oyun, 2012 yılında PC'ye kişisel olarak piyasaya sürülen Chivalry: Medieval Warfare'ın devamı niteliğinde. Kısa devirde fevkalâde bir popülerlik kazanan Chivalry, 2014 ve 2015 yıllarında sırasıyla Xbox 360 ve PlayStation 3 platformları için de yayınlanmıştı.

Orta Çağ sineması savaşlarından ilham alan Chivalry 2, 64 oyunculu devasa bir savaş arenasına sahip olacak. Kale kuşatmalarına katılabileceğiniz, at sırtında savaşa girebileceğiniz ve devasa orduları yönetebileceğiniz oyun, sizleri Orta Çağ’ın karanlık ve vahşi yerküresinde yolculuğa çıkarıyor. 

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.