Makalecin - Güncel Blog Yazıları

CoD: Warzone Oyuncusunun, FBI’ya Taş Çıkaran Operasyonu

0 11

Medya oyun kolunun kıymetli isimlerinden bir tanesi olan Activision, 2019 yılının sonlarında yeni oyunu Call of Duty: Asrî Warfare'ı duyurdu. Başkaca şirket, ana oyundan çabucak sonra bir battle royal oyunu olarak Call of Duty: Warzone'u piyasaya sürdü.

Hayatta kalma oyunları, son yılların en tanınan oyun çeşidi olarak önümüze çıkıyor. Ayrıyeten bu cins oyunlarda profesyonel hale gelmek önemli mealde sıkıntı. Artık sizlerle paylaşacağımız imgeler ise kimi oyuncuların profesyonel askeri ekipleri kıskandıracak operasyonlar gerçekleştirebildiklerini gözler önüne seriyor.

Bir Call of Duty: Warzone oyuncusu, paraşütünü kullanarak ziyadesiyle etkileyici bir hamleye imza attı. Paraşütüyle oyundaki küçük bir konutun camından içeri dalan oyuncu, konutun içinde bulunan iki düşmanı birden alt etmeyi başardı.

Call of Duty: Warzone'da benzerine kolay kolay denk gelemeyeceğimiz anlar

Yukarıdaki medyada da görebileceğiniz üzere bu oyuncu, paraşütle meskene girdikten sonra önüne çıkan iki rakibini birden alt ediyor. Üstelik bu hadise, yalnızca 5 saniye içerisinde gerçekleşiyor. Call of Duty: Warzone oyuncusu, bu hamleyi bugüne kadar yaptığı en havalı şey olarak nitelendiriyor. 

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.