Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Cyberpunk 2077’ye Mad Max Serisinden Bir Araç Geldi

0 13

Uzun soluklu sinema serisi olan Mad Max’in son sineması Mad Max: Fury Road, bundan tam 5 yıl evvel 15 Mayıs 2015’te vizyona girmişti. CD Projekt Red, tam Mad Max: Fury Road’un 5. yıldönümünde seriye atıfta bulunduğu yeni araçlarını Twitter üzerinden tanıttı.

CD Projekt Red’in hepimizin merakla beklediği en yeni oyunu Cyberpunk 2077, 17 Eylül 2020’de oyuncular ile buluşacak. Oyunun satışa sunulmasına aylar kala CD Projekt Red ekibi oyun ile ilgili yeni haberleri oyuncular ile paylaşmaya devam ediyor. Bu doğrultuda 15 Mayıs tarihli Twitter paylaşımlarında bizlere oyuna yeni ekledikleri ‘Reaver’ isimli ‘Mad Max: Fury Road’ aracını tanıttılar.

Oyun içi karakter sınıflarından olan ‘The Wraith’ çetesine hususî olarak gelecek olan bu araç ile ilgili Twitter üzerinden şu halde bir açıklama yapıldı:

“Dört çeker Type-66 tabanlı bu araç ‘Reaver’, The Wraith çetesi için kişisel olarak tasarlandı. Neredeyse 1000 beygirlik gücüyle, sonsuzluğa hakikat parlak bir sürüş yapacaksınız.

5. yıldönümünüz kutlu olsun. #MadMaxFuryRoad”

Cyberpunk 2077 ile ilgili daha çok yenilik önümüzdeki günlerde yayınlanacak

Cyberpunk 2077’den gelen haberler yalnızca eklenen bu yeni araç ile hudutlu kalmıyor. 11 Haziran tarihinde gelecek olan ‘Night City Wire’ aktifliği ile oyuna dair birçok yeni özellik açıklanacak. Ayriyeten Cümbüş Yazılımı Kademelendirme Kurumu’na (ESRB) nazaran, Cyberpunk 2077 birincil bakış açısına sahip yetişkin sahnelere ve karaktere kişisel cinsî organ tasarlama özelliğine sahip olacak. Bu oyun içi malumatların yanı sıra Cyberpunk 2077’yi Xbox One için satın aldığınızda oyun size ‘Akıllı Teslimat’ (Smart Delivery) ile gelecek, yani oyun konsolunuzu Xbox Series X ile değiştirdiğinizde oyunun bu yeni nesil konsol için optimize edilmiş versiyonuna ek bir ödeme yapmanıza gerek kalmayacak. PlayStation 4 için bu türlü bir tatbikin laf konusu olup olmadığı ise şimdi kesin değil.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.