Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Dauntless’ın Yeni Serisiyle Oyuna Hikâye Sistemi Eklenecek

0 16

Phoenix Labs tarafından geliştirilen aksiyon rol yapma oyunu Dauntless, yakında ‘Call of the Void’ ismi verilen yeni bir içerik güncellemesi alacak. Bu güncellemeyle birlikte oyuna yeni yaratıklar, yeni yanlar, yeni zorluklar ve yeni yetenekler eklenecek. Lakin güncellemeyle birlikte oyuna eklenecek en değerli yenilik oyuncuların uzun devrandır istediği hikâye sistemi olacak.

Dauntless, oyuncular tarafından beğenilse de şimdiye kadar oyunda gerçek bir hikâye bulunmuyordu. Yeni güncellemeyle birlikteyse oyuncuları etkileyebilecek gerçek bir hikâye oyuna eklenecek. Geliştirici firma Phoenix Labs, ‘Call of the Void’ ile birlikte oyuncuların değişiklikleri fark edeceğini ve yaptıkları seçimlerin hikâyeyi direkt etkileyeceğini söylüyor.

Dauntless nasıl bir oyun?

Phoenix Labs tarafından geliştirilen ve Epic Games tarafından yayınlanan aksiyon rol yapma oyunu Dauntless, 2019 yılında oynaması fiyatsız bir oyun olarak çıkış yaptı. Dauntless’ta düzenli güncellemeler, periyotluk etkinlikler, yeni Behemoth’lar ve çok daha ziyadesiyle daima gelişen bir yerküre oyuncuları bekliyor. Bu noktada adeta av için yaşayacağınız bu oyunun Epic Games tarafından paylaşılan açıklamasıysa şu biçimde:

“Dünyanın bir ucunda hayatta kalmak için savaş. Bir Avcı olarak, topraklara bela olan iri Behemoth'ları avlamak sana düşüyor. Milyonlarca oyuncuyla birlikte eşli savaşlarda kendini geliştir, ölümcül silahlar ile güçlü zırhlar yap ve Ramsgate Avcısı olarak efsaneni yarat.”

PlayStation 4, Nintendo Switch, Xbox One, Android ve Windows PC platformları için oynanabilir olan Dauntless’ın yeni ‘Call of the Void’ güncellemesi 11 Haziran’da oyuncularla buluşacak. PC cephesinde dağıtıcılığını Epic’in üstlendiği oyunun Epic Games sahifesine ulaşmak için buradaki ilişkiyi kullanabilir, oyun hakkında daha ziyade haber sahibi olabilir yahut oyunu bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.