Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Destiny 2’deki Yeni Düşmanların Detayları Ortaya Çıktı

0 14

Hepimizin alıştığı üzere artık sızdırılan bir malumat olmadan, bir oyunun yeni serisinin yayınlanması neredeyse imkânsız bir hâle geldi. Destiny 2'nin yeni dönemi hakkında neredeyse hiçbir açıklamada bulunmayan oyun geliştiricisi Bungie'ye Avustralya PlayStation Store'dan bir darbe geldi denilebilir. Avustralya PlayStation Store'da yeni dönem hakkında haberler içeren 'Silver Bundle' isimli yeni oyun içi gümüş para paketinin imajları yanlışlıkla paylaşıldı.

Silver Bundle imajlarında yeni dönemin isminin 'Season of Arrivals' olacağı ortaya çıktı. Silver Bundle olarak isimlendirilen bu oyun içi para paketi 1.700 gümüşü ve 'Strange Visitors' isimli yeni bir karakter emote'unu içeriyor.

Avustralya PlayStation Store'da yayınlanan poster:

Birinci olarak bizi posterde duran Exo karakteri karşılıyor. Exo'lar zati hâlihazırda Destiny 2'de var olan karakterler ama bu karakterin üzerinde bulunan zırh çok yeni görünüyor. Bu bağlamda posterdeki Exo'nun üzerinde bulunan zırhın yeni seriyle birlikte oyuna gelebileceği düşünülüyor. 2. olarak Exo'nun durduğu art plana baktığımızda, oyunda bulunan antik bir ırk olan Hive'ların sembollerinin bulunduğu görülüyor. 

Daha evvelden, yeni gelecek olan dönemle ve Fall DLC paketiyle, 'Veil' isimli ırkın veya külliyen yeni bir ırkın oyuna düşman olarak eklenmeyeceğini biliyorduk lakin yeni 'Pyramid' gemilerinin ortaya çıkmasına karşın yeni bir ırk gelmeyeceği bilinse de yeni seride hangi ırkın baş düşman olacağı bilinmiyordu.

Posterde ortaya çıkan 'Hive' sembollerine nazaran yeni dönemde oyuncuların savaşacağı ırk, 'Shadowkeep' paketinden bu yana birinci sefer Hive olacak. Başkaca yeni serinin hikâyesi 'Europa' yerinde yan alırsa 'Warmind' devrinden kalan 'Frozen Hive' konseptinin de yeni seriyle birlikte geleceği düşünülüyor.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.