Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Destiny’de Oyuna Erişimi Engelleyen Bir Kusur Ortaya Çıktı

0 20

Bir numara şahıs nişancı oyunu Destiny, artık yeni içerikler almamasına karşın hala geniş bir oyuncu kitlesine sahip. Lakin Destiny oyuncuları şu anda, hesaplarına girmelerini engelleyen bir günahla karşılaştıklarını bildiriyor. Hesapları Twitch'e bağlı olan birtakım oyuncular, oyundan atılıyor ve 'Tapir' isimli bir günah kodu alıyor.

Bir Reddit kullanıcısının hatayı bildirmesinin akabinde başka oyuncular da birebir biçimde hesaplarına giremediklerini belirtirken, kimileri sorun yaşamadığını öne sürdü. Gelen karşılıklara bakılırsa sorun, Bungie hesaplarını Twitch'e bağlayan oyuncuları etkiliyor.

Destiny oyuncuları, sunucunun gizli olduğunu bildiren bir kusur kodu alıyor

Bungie'nin web sitesindeki Yardım kısmı, Tapir hatasını sunucunun örtük olduğunu gösteren bir hata kodu olarak tanımlıyor. Ama bazı oyuncuların hala oyuna erişebiliyor olması bu ihtimali ortadan kaldırıyor. Destiny oyuncuları, cürmün Bungie ve Twitch hesaplarını bağlamaları nedeniyle ortaya çıktığı görüşünde birleşiyor.

Oyunculardan biri, geliştirici Bungie'nin sorunu kabul etmediğinden ve günahla karşılaşan oyunculara yardımcı olmaya öncelik vermediğinden şikayet ediyor. Oyuncular genel olarak sorunun tahlili için kullanıcılara hesaplarından Twitch irtibatını kaldırmalarını öneriyor.

Destiny 2 günümüzde daha tanınan olmasına karşın, hala eski oyunu tercih eden çok sayıda oyuncu var. Bungie oyuna yeni içerik vermiyor olabilir, lakin en azından oyuncuların hesaplarına girebilmelerini sağlamalı.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.