Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Devil’s Peak Fury iOS İçin Fiyatsız Olarak Yayınlandı

0 20

2012 yılında piyasaya sürülmüş bir oyun olan “Devil's Peak Rally“, yayınlandığı devirlerde büyük ses getirmişti. 1 milyondan çokça oyunsever tarafından indirilen oyun, uzun bir mühlet popülar kalmayı başarmıştı. An itibarıyla iOS kullanıcıları için yayınlanan Devil's Peak Fury, 2012 yılında piyasaya sürülmüş olan oyunun gelişmiş ve biraz daha güncellenmiş bir versiyonu olarak önümüze çıkıyor.

Devil's Peak Fury, sizlere sefalı bir oyun deneyimi sunuyor. Sonu gelmeyen yarışlara katılacağınız bu oyunda hem rakiplerinizi devre dışı bırakmaya hem de rakiplerinize yem olmamaya çalışıyorsunuz. Yani Devil's Peak Fury, bir yandan önünüzdeki rakibe odaklanırken öteki yandan da arkanızı kollamanız gereken bir oyun olarak önümüze çıkıyor.

Devil's Peak Fury, sizleri sonu gelmeyen yarışların içine sokacak

Oyunda onlarca çeşit araç ve silah bulunuyor. Araçlarınıza yaptığınız uygunlaştırma ve eklemelerle hem silahları değiştirebiliyor hem de aracınızı güçlendiriyorsunuz. Elbette bu süreci yapabilmek için oyunda zaferler elde etmeniz de gerekiyor. Zira elde ettiğiniz zaferlerde kazanacağınız puanlarla aracınızı geliştiriyorsunuz. Şayet dilerseniz, oyun içi satın alımlarla da aracınızı geliştirebiliyorsunuz.

Devil's Peak Fury, sefalı olduğu kadar kolay debir oyun. Zira oyunun denetimleri, iPhone'unuzun ekranına eklenen büyük butonlar aracılığıyla kolaylıkla gerçekleştiriliyor. Sizeyse mümkün olan en âlâ sürüş deneyimini yaşamak ve bir numara olmaya çalışmak kalıyor. Şu an için yalnızca iOS platformunda, doğal olarak da yalnızca App Store'da taraf alan bu oyunu acilen fiyatsız bir şekilde indirmek isterseniz, burada bulunan ilişkiyi kullanabilirsiniz.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.