Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Diablo 4’ten 20 Dakikalık Oynanış Görüntüsü

0 17

Activision Blizzard, geçtiğimiz yıl BlizzCon etkinliğinde uzun vakittir beklenen Diablo 4'ü resmi olarak duyurmuştu. Aktiflikte serinin yeni oyunu için fragman yayınlansa da daha fazlasını göremedik. Ancak bir YouTuber, Diablo 4'ten oynanış manzaralarını içeren 20 dakikalık bir görüntü paylaştı.

GAMEPLAY PS isimli YouTuber, paylaştığı videoda “A Light in the Dark” isimli bir görevi gerçekleştiriyor. Oynanış görüntüsü, GameInformer tarafından geçen yıl kasım ayında paylaşılan oynanış görüntüsünde önümüze çıkan hizmeti ortaya koyuyor. Yeni oynanış görüntüsünün Diablo 4'ün beta sürümünden olduğu varsayım ediliyor.

Diablo 4, karanlık yerküresinde şiddet dolu çarpışmalara sahne olacak

Diablo 4'ün Diablo 3'e nazaran daha karanlık ve daha yavuz bir usule sahip olduğu görülüyor. Oyundaki mekanlar daha koyu bir temaya sahip ve oyun, çürümüş cesetler, çorak topraklar, ürkütücü mağaralar, çürümüş mahzenler, bataklıklar ve rahatsız edici atmosfere sahip kentlerle önümüze çıkıyor. Başkaca daha gerçekçi görseller ve kan efektleri oyunda şiddetin boyut atlayacağına işaret ediyor.

Diablo 4 her vakit çevrimiçi kalmayı gerektiren bir oyun olacak ve çevrimdışı mod sunmayacak. Blizzard'ın mod yapımcılarının resmi olmayan çevrimdışı bir mod tasarlamalarına müsaade verip vermeyeceği de şimdi bilinmiyor. Ayrıca serinin yeni oyununda oyun içi satın alımlarla elde edilebilecek kozmetik öğeler de olacak. Ek olarak, Blizzard tüm platformlarda çapraz oyun desteği sağlamayı amaçlıyor.

Son olarak, Diablo 4 yeni bir motor kullanacak, kamera açısının uzaklaşmasına müsaade verecek ve daha âlâ animasyonlara sahip olacak. Oyunun çıkış tarihine dair şimdi resmi bir açıklama ise yapılmadı.

Diablo 4'ün 20 dakikalık oynanış medyası:

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.