Makalecin - Güncel Blog Yazıları

EA, Star Wars Project Maverick’i Tanıtabilir

0 15

Bu vakte kadar Star Wars Project Maverick için pek çok açıklama çıktı. 27 Mayıs'ta VentureBeat’ten Jeff Grubb bir oyun duyurusu takvimi paylaşmıştı. Bu takvimde Grubb, 2 Haziran’da olacak duyuru için Mel Gibson'ı kaydetmişti. Bilmeyenler için Mel Gibson, Maverick isimli bir sinemada rol almıştı.

Akabinde Jason Schreier, EA Motive Montreal'in yeni bir oyunu duyurmak üzere olduğunu argüman etmişti. Schreier başkaca bu oyunun yeni Star Wars oyunu olduğunu söylemişti.

Jeff Grubb daha sonra Top Gun Maverick'ten bir görüntüyle Schreier’e yanıt verdi.

Artık tüm bu olanları birleştirirsek, Electronic Arts'ın 2 Haziran'da Star Wars Project Maverick'i tanıtacağı varsayılıyor. Şimdiye kadar öğrendiklerimiz Star Wars Project Maverick’in bir VR oyunu olmayacağı.

Oyunun hangi platformlara çıkacağı bilinmiyor

Star Wars Project Maverick, ilk olarak PSN'de ortaya çıktığı için oyunun Playstation'a mı kişisel olacağını yoksa çok platformlu bir oyun mu olacağını bilmek şimdilik mümkün değil.

Her ne kadar günümüzde satış siyasetleriyle oyuncuları kızdırmaktan sair bir şey yapmasa da EA Games, geçmişten günümüze gelen en tanınan ve esaslı oyun şirketlerinden biri konumunda. EA Games’in oyun yerküresine kattığı birçok başyapıt bulunuyor.

Geçmişten günümüze gelen Ubisoft, Nintendo, Activision ve Sony Computer Entertainment üzere birçok esaslı oyun şirketi bulunuyor. EA Games de bu şirketlerden bir tanesi ve velev tahminen de en esaslı olanı. 27 Mayıs 1982’de ABD’nin California eyaletinde bir küme yazılımcı tarafından kurulan şirket, günümüze kadar yüzlerce oyun piyasaya sürmüş durumda. Sizler için derlediğimiz EA Games Tarihinin En Âlâ 11 Oyunu Listesine buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.