Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Epic Games, Bugün Fiyatsız Vereceği Oyunu Duyurdu

0 10

Epic Games Store’un GTA V’in de aralarında olduğu pek çok oyunu fiyatsız verdiği Epic Mega İndirim kampanyası bugün bitiyor. İndirimin bitmesi üzücü olsa da Epic Games, oyunculara giderayak son bir hoşluk daha yapacak. Şirketin bu kampanya sürecinde vereceği son oyunun Ark: Survival Evolved olacağı doğrulandı.

Epic Games’in vereceği son oyun, evvelce ortaya çıkan haberlerde sızdırılmıştı. Şirket, Facebook’ta paylaştığı son reklamında, dinozorların arasında hayatta kalma uğraşı verdiğimiz Ark: Survival Evolved’ı fiyatsız vereceğini duyurdu. 

Ark Survival Evolved nasıl bir oyun?

Epic Games’in bu akşam fiyatsız olarak vereceği Ark: Survival Evolved’a baktığımızda, önümüze hayatta kalma temalı bir oyun çıkıyor. Uzaylılar tarafından dinozorların olduğu bir simülasyona gönderildiğiniz oyunda, devasa T-Rex’lerin arasında hayatta kalma uğraşı veriyorsunuz. Devasa yapılar yapıp dinozorları evcilleştirebileceğiniz oyunda, teknolojik silahlar da elde edebiliyorsunuz. 

Genellikle arkadaşlarla öbekler kurarak oynamak, ARK’ı çok daha zevkli bir hale getirir. Münhasıran online yapısı ve içerik zenginliği, oyuncuları şad edecektir. Epic Games, ARK’ı bir aksilik olmazsa bu akşam saat 18.00'da fiyatsız yapacak ve 18 Haziran’a kadar fiyatsız kalmaya devam edecek. Bu süreçte oyunu kütüphanesine bir sefer ekleyenler, sonsuza kadar oyunun sahibi olacak. 

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.