Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Epic Games’in Fiyatsız Oyunları 2000 Dolar Pahası Aştı

0 14

Oyunseverlerin son periyotlardaki bir numaralı gündemi Epic Games. Zira bir vadedir düzenlediği fiyatsız oyun kampanyaları ile oyunseverlerin beğenisini kazanan platform, geçtiğimiz hafta yerkürenin en tanınan oyunlarından bir tanesi olan GTA 5'i fiyatsız olarak sunmaya başladı. Epic Games'in GTA 5 kampanyası o kadar büyük ilgi gördü ki evvel Epic Games'in sonra da GTA 5'in sunucuları çöktü.

Görüntü oyun kesimi her geçen gün biraz daha gelişiyor. Bu durum beraberinde, piyasaya sürülen yeni oyunların daha kıymetli olmasına neden oluyor. Epic Games ise bugüne kadar düzenlediği fiyatsız oyun kampanyalarıyla oyunseverlere devasa bir oyun kütüphanesini fiyatsız bir biçimde sunmuş durumda.

Oyunseverler, Epic Games sayesinde 108 oyuna beş kuruş ödemeden sahip oldular

Epic Games'in bugüne kadar düzenlediği tek önemli kampanya GTA 5 değil. Şirket, geçtiğimiz devirlerde yeniden yüklü bir bedel karşılığında sahip olunabilecek “Batman: Arkham” üzere çeşitli oyunları da fiyatsız olarak sundu. Epic Games, bugüne kadar irili ufaklı 108 oyunu fiyatsız olarak oyuncularla buluşturmuş durumda.

Meraklılar tarafından yapılan bir araştırma, Epic Games'in bugüne kadar düzenlediği kampanyaların küçük bir servet pahasında olduğunu ortaya koyuyor. Zira şirketin bugüne kadar fiyatsız olarak verdiği tüm oyunların yekun bedeli, 2.140 dolar olarak önümüze çıkıyor. Bölgesel fiyatlandırma siyasetleri nedeniyle bu fiyat çeşitli devletlerde ufak değişiklikler göstermiyor değil ancak 2.140 dolar, her şeye karşın önemli bir bedel olarak önümüze çıkıyor.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.