Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Etkileyici Samsung Galaxy Note 20 Konsept Tasarımı (Video)

0 19

Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un önümüzdeki yaz aylarında tanıtmayı planladığı Galaxy Note 20 ve Note 20+ ikilisi hakkındaki argümanlara bugün bir yenisi daha eklendi. OnLeaks ismiyle bilinen Steve H.McFly, elde ettiği malumatlar ışığında Galaxy Note 20+ modelinin yeni konsept imajlarını yayınladı. Ünlü teknoloji gurusuna nazaran Note 20+ 6.9 inç, Note 20 ise 6.7 inç ekrana sahip olacak.

Temel modelde, 404 PPI ve 60Hz yenileme suratı özelliklerine sahip bir AMOLED ekran görmeyi bekliyoruz. Plus varyantında ise 497 PPI ve 120Hz yenileme suratı sunan bir AMOLED ekran olacağı varsayım ediliyor. Bununla birlikte kelam konusu özelliklerin hala teyite muhtaç olduğunu söylemekte yarar var, lakin beklentiler, yeni Galaxy Note ailesinin benzersiz bir ekran deneyimi sunmaya hazırlandığı cihetinde.

Argümanlara nazaran Samsung Galaxy Note 20+ 6.9 inç, Note 20 ise 6.7 inç ekrana sahip olacak

Serinin büyük ağabeyi Galaxy Note 20+’ın konsept tasarımı, etkileyici bir kamera kurulumuna işaret ediyor. Dikey olarak sıralanan üçlü lens konfigürasyonunun en altında, çözünürlük değişmeden daha ziyade yakınlaştırma yapmayı sağlayan periskop telefoto lensi olduğunu görüyoruz. 

Geçtiğimiz hafta kaleme aldığımız haberde,  Galaxy Note 20+’ın gerisinde 108 megapiksel çözünürlüğünde bir kamera olabileceğine dair savları sizlerle paylaşmıştık. Ama bu sensörün Galaxy S20 Ultra'daki ile birebir olup olmayacağı şimdilik aşikâr değil. Yeni nesil Galaxy Note 20 serisine dair hala pek çok gizem var, fakat S Pen desteği ile gelecek olan telefonların S20 serisine kıyasla daha az kıvrımlı dizayna sahip olacağı varsayım ediliyor. 

Samsung Galaxy Note20+'ın, 108MP çözünürlüğünde bir ana kamera ile gelmesi bekleniyor

Samsung, Galaxy Note serisindeki yeni modelleri genellikle ağustos ayında tanıttıktan yalnızca bir hafta sonra satışa sunuyor. Bununla birlikte, devam eden koronavirüs salgınının Güney Koreli şirketin planlarında nasıl bir rol oynayacağı ise belirsizliğini koruyor, lakin beklentilerin Galaxy Note 20 serisinin üretiminde aksama yaşanmayağı cihetinde. 

Samsung Galaxy Note 20+ için hazırlanan konsept tasarım medyası

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.