Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Facebook, Messenger İçin İşletme Gelen Kutusunu Yayınladı

0 9

Yerkürenin en tanınan içtimaî medya platformu olan Facebook, anlık iletileşme ve imajlı konuşma pratiği Messenger için iş odaklı yeni bir gelen kutusu yayınladı. ABD’li şirket, yeni mahsusen birlikte işletmelerin müşteri bildirilerine süratlice cevap verebileceklerini ve Messenger pratiğindeki zatî hesaplarla işletme hesapları arasında kolaylıkla geçiş yapabileceklerini söylüyor.

Facebook, platformdaki işletmelerin yüzde 90'ından ziyadesinin Messenger'ı faal olarak kullandığını belirtiyor. Küçük işletmelerin, dijital yerküredeki varlıklarını büyütmek ve müşterilerle muhabere kurmak için sağlıklı ve tasarrufu kolay araçlara gereksinimi olduğunu söz eden çevre medya devi, iş odaklı gelen kutusunun külliyen bu emele hizmet ettiğini söylüyor.

Kullanıcılar, Messenger'da zatî hesaplarla işletme hesapları arasında kolay kolay geçiş yapabilecekler

Pazarlama, satış ve müşteri hizmetleri sahasında yerkürenin önde gelen araştırma şirketlerinden biri olan Hubspot’un bir anketini paylaşan Facebook, müşterilerin yüzde 90'ının işletmeye eserlerle yahut satın alma süreciyle ilgili bir soru sorduklarında, süratli karşılık almanın marka açısından çok kıymetli bir faktör olduğunu düşündüğünü bildiriyor.

Messenger'daki yeni işletme gelen kutusunun, işletmelerin süratli bir formda karşılık vermesini kolay ve rahat hale getireceğini lisana getiren toplumsal medya devi, kelam konusu kısmın iletileşmeye ek olarak işletmelerin Facebook yayınlarını yönetebilecekleri, reklamlar oluşturabilecekleri ve Sahife tahlillerini görüntüleyebilecekleri Sahife Başkanı Pratiğini desteklediğini söz ediyor.

Bugün itibarıyla Messenger pratiğinin iOS sürümünde tasarrufa sunulan yeni işletme gelen kutusu, önümüzdeki birkaç hafta içinde Android platformuna da gelecek. Messenger pratiğini aşağıdaki ilişkilerden telefonunuza indirebilirsiniz. 

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.