Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Fallout 76, Kısa Müddetliğine Fiyatsız Oynanabilir Oldu

0 24

Yaklaşık beş yıl evvel piyasaya sürdüğü Fallout 4 ile korkunç bir muvaffakiyet yakalayan Bethesda, tanınan RPG serisinin yeni halkası Fallout 76’yı 2018’in ekim ayında satışa sunmuştu, lakin oyun raflardaki konumunu aldığı birinci günden bu yana övgüden çok eleştiriye maruz kaldı. Vault 76'nın hikayesini bizlere anlatan imalat, Fallout 3 ve Fallout 4’ün yaklaşık olarak iki yüzyıl kadar öncesinde geçiyor. 

Bugüne kadar oyundaki eksiklikleri tamamlamak için pek çok güncelleme yayınlayan Bethesda, artık ise Fallout 76’yı kısa müddetliğine fiyatsız oynanabilir yaptı. 14 Mayıs'tan 18 Mayıs'a kadar herkes, oyuna PC, Xbox One ve PlayStation 4 platformlarında fiyatsız olarak erişebilecek.

Fallout 76, dört gün boyunca PC, Xbox One ve PlayStation 4 platformlarında fiyatsız oynanabilecek

Yukarıda da söylediğim gibi şirket, gelen geri dönüşler ışığında oyunda pek çok düzgünleştirme yaptı. Münasebetiyle Fallout 76’nın piyasaya çıktığı birinci vakitle bugün arasında hakikaten kıymetli bir fark var. Özellikle geçtiğimiz ay yayınlanan Wastelanders güncellemesi oyuna farklı bir tat getirmişti. 

Oyuncular, kendilerine sunulan dört günlük müddet zarfında Wastelanders güncellemesi ile oyuna eklenen NPC karakterlerini, yeni hikaye hizmetlerini ve birden çokça seçeneğe sahip diyalog sistemini deneyimleyebilecek. Fallout 76 yerküresini eskisine nazaran çok daha gerçekçi ve varlıklı bir hale getiren genişleme paketi, mutlaka oyuna bir talih daha vermeye bedel. 

Oyuncular, Fallout 76'nın yeni genişleme paketi Wastelanders'ı da deneyimleyebilecek

Ek olarak, 14-18 Mayıs tarihleri arasında Fallout 76’yı fiyatsız olarak deneyimleyecek oyuncuların çift XP alacaklarını da söylemeden geçmeyelim. Şayet bu müddet zarfında oyunu beğenir ve satın almaya karar verirseniz, kaldığınız mahalden devam etme şansına sahip olacaksınız. Steam’deki fiyatı 129 TL olan Fallout 76, PS Store'da ise indirimle 134 TL’den alıcı buluyor. 

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.