Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Far Cry 5, Hafta Sonu Boyunca Fiyatsız Olarak Oynanabilecek

0 12

Birinci defa 2004 yılında oyuncularla buluşan Far Cry’ın beşinci halkası, bu hafta sonu PC kullanıcıları için fiyatsız olacak. Müjdeyi resmi Twitter hesabından veren Ubisoft, Far Cry 5’in 29-31 Mayıs tarihleri arasında Uplay'den fiyatsız oynanabileceğini duyurdu. 

İki günde oyundan yüzde 100 verim almayacağınızı düşünebilirsiniz, gelgelelim Far Cry 5 yaklaşık 20 saatlik bir hikayeye sahip. Bu da oyunu bitirmek için önünüzde ehil vaktin olduğu mealine geliyor. PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarındaki çıkışını Mart 2018 tarihinde gerçekleştiren oyun, birden fazla insan tarafından serinin en başarılı halkası olarak kabul ediliyor.

Far Cry 5, 29-31 Mayıs tarihleri arasında Uplay'de fiyatsız oynanabilecek 

ABD’nin Montana eyaletinde geçen Far Cry 5’te, The Project at Eden's Gate olarak bilinen ve kıyamete inanan fanatik bir tarikat ile savaş ediyoruz. Kesimde basınç altında yaşayan topluluğa özgürlüğünü kazandırmak için harekete geçmemiz ve direniş başlatmamız gerekiyor. Ancak keşfettiğiniz mekanlardaki yerli halkla ve hayvanlarla müttefikliğiniz hikayenizi asla kestirim edemeyeceğiniz farklı noktalara götürüyor. 

Ubisoft’un açıklamasına nazaran PC kullanıcıları, 29 Mayıs Cuma günü 16:00 ila 31 Mayıs Pazar günü 23:00 arasında Far Cry 5’i fiyatsız olarak oynayabilecekler. Bu arada, Uplay platformu üzerinden artık önyükleme yapıp, daha sonrasında ilerlemenizi sürdürebilirsiniz.

Oyunda, The Project at Eden's Gate olarak bilinen kıyamete inanan fanatik bir tarikat ile uğraş ediyoruz

İki günlük deneyimden şad kalmanız halinde, standart sürüme yüzde 75 indirimle 67.25 TL'ye, Gold sürüme ise tekrar yüzde 75 indirimle 101.25 TL'ye sahip olabileceksiniz, ama bu indirim kampanyasının 2 Haziran’a kadar tasdikli olacağını söylemiş olalım. Münasebetiyle önünüzde karar vermek için dört günlük bir mühlet bulunuyor. Şayet Far Cry 5’i satın almak üzere bir niyetiniz varsa, bu fırsatı kaçırmamanızda yarar var. Far Cry 5'in Ubisoft sahifesine buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.