Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Final Fantasy VII Remake Teması, PS Store’da Fiyatsız Oldu

0 11

Oyuncuların en sevdiği oyun serileri arasında nokta alan Final Fantasy’nin 7. oyunu, geçtiğimiz aylarda yeni grafiklere kavuşmuş hâliyle Final Fantasy VII Remake ismiyle tekrar yayınlanmıştı. PlayStation 4 platformuna kişisel olan oyun, tıpkı devranda serinin en sevilen prodüksiyonu olan oyunu bir sefer daha tatma fırsatı sunmuştu.

Bugünse Final Fantasy VII oyuncularını sevindirecek yeni bir haberimiz var. Sıradanda oyunun Butterfinger DLC’sini alan oyunculara hususî olan dinamik bir tema, bugün PlayStation Store üzerinden büsbütün fiyatsız oldu. Tema sayesinde oyunun sevilen karakterlerinden birisi, PlayStation 4 genelinde sizinle bir arada olacak.

Tifa teması fiyatsız oldu:

Final Fantasy VII Remake’in Butterfinger DLC’sine sahip oyunculara hususî olan ‘Final Fantasy VII Remake Tifa Teması’, PlayStation 4 kullanıcıları için büsbütün fiyatsız hâle geldi. Oyuncular, temanın PlayStation Store sahifesine giderek temayı indirip cihazlarına kurabilirler.

Temayla birlikte PlayStation 4 kullanıcıları, Tifa’nın yıldızlara baktığı dinamik art planı ana sahifelerine ekleyebiliyorlar. Ayrıyeten fiyatsız olan bu tema, oyunculara şahsi ikonlar, ses efektleri ve bir art plan müziği de sunuyor. Temayı kullanmak isteyen kullanıcılar, 19 MB’lık bir indirme yaparak temaya sahip olabiliyor.

Başkaca haberiniz yoksa, fiyatsız olan bir Final Fantasy VII Remake temasını daha sizlere hatırlatalım. Final Fantasy VII Remake Cloud Teması da şu anda PlayStation Store’da fiyatsız fakat temayı edinmek için PlayStation Plus üyeliğinizin olması gerekiyor.

Final Fantasy VII Remake Cloud Teması ve Final Fantasy VII Remake Tifa Teması’nı kütüphanenize ekledikten sonra tek yapmanız gereken temayı indirmek. Akabinde kullanmak istediğiniz temayı PlayStation 4’ün Ayarlar menüsünde taraf alan Temalar seçeneğinden seçebilirsiniz.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.