Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Fiyatsız olan GTA 5’in sunucuları çöktü!

0 21

Yerkürenin en tanınan oyunlarından biri olan GTA 5, 14 Mayıs tarihinde Epic Games tarafından fiyatsız hale getirildi. Tüm yerkürenin bir anda ilgi odağı haline gelen bu hadise, oyunseverlerin ağır ilgisi nedeniyle GTA 5 sunucularının çökmesiyle sonuçlandı.

Yerkürenin en büyük çevrimiçi oyun kütüphanelerinden biri olan Epic Games, her hafta birçok oyunu oyunseverler için fiyatsız hale getiriyor. Makul devir aralığında fiyatsız olarak alınabilen oyunlarda bu hafta tüm oyun yerküresinin bildiği GTA 5 bölge alıyor. Epic Games oyunu fiyatsız bir biçimde armağan etmenin yanı sıra, oyunu alan kimselere 1.000.000 GTA Online parasını da armağan ediyor. Oyunu fiyatsız bir biçimde alabilmeniz için sadece, Epic Games’in sitesine giriş yapmanız ve GTA 5’i kütüphanenize eklemeniz gerekiyor. Akabinde iEpic Games Luncher’ı yükleyip, iki aşamalı güvenliği etkin etmelisiniz. Sonrasında kütüphaneden oyunu bilgisayarınıza kurabilirsiniz.

GTA 5 fiyatsız oldu, sunucular çöktü!

Olağan koşullar altında 150 liraya satılan GTA 5’in Epic Games tarafından fiyatsız olmasından kısa bir mühlet sonra, oyunun sunucuları çöktü. Hususla ilgili açıklama yapan Rockstar Games, Yüksek seviyelere çıkan oyunlu sayısı nedeniyle, PC platformunda Rockstar Games Launcher ve GTA 5’i kapsayan servislerde kimi meseleler yaşıyoruz. sözlerini kullandı.

Kaynak: Milliyet

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.