Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Flea Madness, PS5, Xbox Series X ve PC İçin Duyuruldu

0 15

Universim ve  Serin Fate üzere oyunlarıyla tanınan Crytivo ve geliştirici Missset, çok oyunculu yakın dövüş kargaşası oyunu Flea Madness'ı duyurdu. Uzaylı pirelerin ekip tabanlı PvP savaşına sahne olan oyun, 2021'de PlayStation 5, Xbox Series X ve PC için piyasaya sürülecek.

Flea Madness, oyuncuların uzaylı pirelerin denetimini ele alacağı süratli, tempolu bir oyun. Oyunda farklı pire çeşitleri arasından seçim yapabilecek, yeteneklerini kişiselleştirebilecek ve daha sonra sair böcek rakiplerinize üstün gelmek için egzotik arenalarda ve haritalarda savaş edebileceksiniz.

Flea Madness çok oyunculu böcek savaşlarına sahne oluyor

Oyunda rakiplerinize yakın aradan saldırarak onları ısırmanız gerekiyor. Silah çeşitliliği konusundaki eksiklik, oyuncuların yiyebileceği çeşitli böceklerle telafi ediliyor. Bir düşmanı yahut haritadaki öteki böcekleri parçaladığınızda, sıhhatini doluyor ve çubuk dolduktan sonra pireniz evrimleşiyor.

Pireler evrim geçirdiklerinde düşmanların ısırmasını önleyen ve birebir hengamda görüşlerini kısıtlayan Fart (Osuruk) yahut düşmanları yavaşlatarak hasar veren bir birikinti yaratan Vomit (Kusmuk) üzere atakların kilidini açabiliyorsunuz. Crytivo, geçtiğimiz hafta sonu PC'de fiyatsız bir alfa test etkinliği düzenledi. Oyuncular Crytivo Discord'a katılıp oyun anahtarı talep ederek vesair alfa testlerine katılabilecekler.

Flea Madness'ta alfa aşamasında nispeten kısıtlı özellikler sunuyor. Örneğin, şu anda yalnızca Slobbers ve Tentaculas isimli iki pire sınıfı var. Gelişim ilerledikçe oyuna daha çokça pire sınıfı eklenecek. Alfa öncesi sürümde yalnızca Invasion: Capture the Worm isimli bir bayrak yakalama modu sunuldu. Yakında death match ve free-for-all üzere gibi vesair klasik modların da gelmesi bekleniyor. Flea Madness, önümüzdeki yıl Steam ve yeni nesil konsollar için gelecek. Oyun hakkında daha fazlasını öğrenmek için Steam sahifesine buradan göz atabilirsiniz.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.