Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Fortnite’ın Yeni Serisi 2. Kere Ertelendi

0 15

Son yıllarda oyun koluna damga vurmayı başaran Fortnite'ın yapımcısı Epic Games, dönemler oluşturarak oyunun daha çekişmeli ve sefalı bir hâle gelmesine imkan tanıyor. Yeni serinin çıkmasını heyecanla bekleyen oyuncular, bir müddet daha beklemeye devam edecekmiş üzere görünüyor zira yeni serinin çıkış tarihi 2. kere ertelendi. 

Yeni dönemin çıkmasına az bir devir kala Fortnite'tan oyuncuları üzecek haber geldi. Epic Games tarafından yapılan açıklamaya göre 2. Kısım 3. Seri, 11 Haziran'da oyuncularla buluşacak. Epic Games, 2. Bölüm'de birçok erteleme yapmak zorunda kaldı. Bu ertelemeleri gelenek hâline getiren Epic Games, nisan ayının ortalarında yeni dönemin 30 Nisan ile 4 Haziran arasında başlayacağını belirtmişti.

Fortnite, dönemi ağır geçirdi:

Fortnite 2. Kısım 2. Seri, birçok oyun tutkunu tarafından beğenilmişti. Sık güncellemeler yaparak oyunu şimdiki tutmayı başaran Epic Games, bu dönemde enteresan işlere de imza attı. Oyun içinde konserler yaparak oyuncuları eğlendirmeyi başaran firma, bu hareketiyle çok çokça ilgi toplamayı başarmıştı. Geçtiğimiz günlerde de 'Tenet' sinemasının fragmanını canlı oynatarak ilgi çeken oyun, serisi dolu dolu geçirdi.

Etkinlikler sayesinde milyonlarca oyun tutkununa ulaşmayı başaran Fortnite'ın yeni dönemdeki hamleleri de merak ediliyor. Bu dönemde çıtayı nispeten yükseğe taşıyan Fortnite'ın gelecek seri için planları şimdiden konuşulmaya başlanmış durumda. Ayrıyeten Epic Games, geçtiğimiz seri büsbütün yeni Party Royale haritasını da kullanıcılarla buluşturarak ilgi toplamayı başarmıştı. 

Bilindiği üzere Fortnite dönemlerinin bitiminde bir aktiflik düzenleniyor. Bu aktiflikle serinin tamamlanması coşkulu bir biçimde kutlanıyor ve yeni dönemin değiştirilmiş haritasına geçiş başlıyor. Aktiflik, 6 Haziran'da Türkiye saati ile 21.00'da başlayacak lakin biz tekrar oyuna 30 dakika öncesinden girmenizi öneririz.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.