Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Fortnite’ın Yeni Serisinde ‘Sel’ Teması Olabilir

0 20

Bir vadedir oyun dalını domine etmeyi başaran Fortnite, yeni dönemine hazırlanıyor. 2. Bölüm: 2. Sezon'un yakında son bulacağı oyunda, her seri olduğu üzere yeni değişikliklere gidilecek. Fortnite, şimdi bu değişimleri resmi olarak açıklamamış olsa da ortada birçok söylenti bulunuyor. Oyun hakkında daha evvel sızdırdıklarıyla bilinen bir hesap, bugün paylaştığı güçlü bir argümanla oyuncuları heyecanlandırdı.

Bilindiği üzere Fortnite'ın geliştiricileri, güncellemelerde küçük oyunlara başvurmayı seviyor. Yeni güncelleme hakkında küçük ipuçlarını haritaya yerleştirmeyi ihmal etmeyen geliştiriciler, en son helikopter pistleriyle Choppas'ın gelişine işaret etmişlerdi. Artık de oyunda ortaya çıkan gizemli su birikintilerinin, sular altında kalmış yeni haritayı temsil ettiği cihetinde bir argüman ortaya çıktı.

Fortnite'ın logosu değişti:

Oyuncuların bir müddettir karşılaştığı gizemli su birikintileri, su altında yüzme animasyonlarının yayınlanması ve son olarak da oyunun logosunun değişmesi, sel altında kalmış harita argümanını epeyce güçlü kılıyor. PlayStation Store'da kullanılan yeni logoda, haritayı tamamen sular altında kalmış formda görüyoruz. Tüm bunlar göz önüne alınırsa iddianın hakikat olmasının çok yüksek bir ihtimal olduğunu söyleyebiliriz.

Değiştirilmiş yeni logo, Fortnite hakkındaki sızıntıları ve tezleri paylaşan 'Fortnite: Battle Royale Leaks' isimli Twitter hesabı tarafından yayınlandı. Hesap, “2. Bölüm: 3. Sezon'da kullanılan oyun simgesindeki ada, Block Party Short'ta kullanılan aynısı” diyerek argümanın doğruluğuna dikkat çekti.

Fortnite, geçtiğimiz dönemi nispeten ağır geçirerek oyuncuları bir oldukça şad etmişti. Konserler, sinema fragmanları üzere etkinliklere imza atan Fortnite'ın yeni dönemde izleyeceği yol da merak konusu. Bilindiği üzere yeni dönem 2 sefer ertelenmişti ve son olarak 11 Haziran tarihinde karar kılınmıştı. Bu tarihi bekleyerek Fortnite'ın yeni dönemine daima birlikte şahit olacağız.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.